Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Podbeskidzie - sobota godz. 17.00

STAL - Podbeskidzie - sobota godz. 17.00

Po wyjazdowym meczu z Wartą Poznań w najbliższą sobotę Stalówka rozegra pierwszy mecz tego sezonu na własnym boisku.
Przeciwnikiem Stali będzie drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała, która to w pierwszym meczu tego sezonu wygrała na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław 3:0.

Początek meczu - sobota godz.17.00.

Ceny biletów:
- 10 zł
- 8 zł
- 5 zł


Komentarze (39)

~tv | 2007-08-3 09:55

do mariusza i innych

*************************
w 3 kolejce stalowka mierzy sie na wyjezdzie z pelikanem lowicz mecz bedzie transmitowany w telewizji na TVP 3 Ale nie wiem na jakim bo chce sobie ustawic czy na rzeszow czy lublin
prosze was o pomoc i z gory dziekuje

*************************

~hmm | 2007-08-3 10:16

Mecz bedzie prawdopodobnie tylko w TVP Sport ale nie jestem pewien, a jak bedzie tez w TVP 3 to we wszystkich oddziałach, ale na 100% byłby w Rzeszowskim.

Mam pytanie odnosnie strojow. Czy dotarła już nowa seria ?? Czy bedzie trzeba czekac jeszcze ????

~echo dnia | 2007-08-3 10:34

Piłkarzy drugoligowej Stali Stalowa Wola będzie można zobaczyć w telewizji! Telewizyjna regionalna \"Trójka” pokaże wyjazdowe spotkanie \"Stalówki” z Pelikanem w Łowiczu 8 sierpnia.



źródło / Echo Dnia

~;) | 2007-08-3 10:40

do tv : Ustaw sobie TVP 3 Rzeszow. Tam na bank będzie. TVP Lublin jest zmulony. Zdarzało sie ze na Rzeszowie leciał mecz a na Lublinie w tym czasie cos calkiem innego...

~MARIUSZ | 2007-08-3 11:18

do tv. już spieszę z wyjaśnieniami mecz Pelikanem będzie równocześnie na TVP Sport i TVP3 z tego co wiem od TV Rzeszów to też ma w niej być dlatego też Zapraszam do oglądnia , oczywiscie dla tych co nie bedą mogli wrzuce pózniej ... ewentualne bramki .

~Marco | 2007-08-3 11:26

~...m... | 2007-08-3 11:27

nie ogladac meczu w telewizji tylko na wyjazd jechac do łowicza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~sf | 2007-08-3 11:29

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli przygotowuje się również do ogłoszenia przetargu na zegar świetlny. Jeśli wszystkie procedury przebiegną zgodnie z planem to zegar może zostać zamontowany jeszcze pod koniec października. Będzie wyświetlał informacje o wyniku i czasie gry. Ma mieć ponad cztery metry szerokości i dwa i pół metra wysokości.

-Mamy ograniczone pieniądze ale na zakup zegara wybierzemy ofertę, która w przyszłości pozwoli na bezproblemowe zainstalowanie dodatkowego ekranu- dodaje dyrektor Duszyński. - Wówczas będzie można na nim w przerwach meczu pokazywać między innymi reklamy. W tej chwili nie stać nas na wydanie 500 tysięcy złotych na zakup profesjonalnego telebimu ale małymi kroczkami uda się nam zmodernizować
stadion.

źródło: » LINK

~Maniek | 2007-08-3 11:45

Admin zrób coś z tabelą.

~KOLO | 2007-08-3 11:54

Admin a jak w tym sezonie Dziwewczeta maja wstep freee bo nic otym niepisze ???

~TSP | 2007-08-3 11:55

No to 3 punkciki pojechały do Bielska

~F1 | 2007-08-3 12:07

Szukamy 2 osób chętnych na wyjazd na węgry na Kubice! Wyjazd w niedziele z Stalowej rano powrót wieczorem!

~do TSP | 2007-08-3 12:08

Nigdzie nie pojadą, bo zostaną w Stalowej Woli.

~?Karol? | 2007-08-3 13:01

aLe ktoś jebął!!...na wyjazd....wyjazdu nie ma:)

~Do F1 | 2007-08-3 13:09

Pojechalbym z checia a jak z biletami ? no i jaka cena?

~gavo | 2007-08-3 13:15

a pomyślałeś jeden z drugim, że niemożliwym jest aby jednego dnia dojechać na Węgry,obejrzeć wyścig i wrócić do Stalowej?

~dawid | 2007-08-3 13:25

stalówka bedzie grac u siebie w nowych zielonych strojach :D

~do dawid | 2007-08-3 13:30

Skad to info ??? I czy juz z Podbeskidziem zagramy w barwach ??

~F1 | 2007-08-3 13:44

Koszty to: 100 zł paliwo w tym winietki, bilety wstępu narazie co wiem to na niedziele najtańsze 40 Euro. Ale jeszcze sprawdzam bo niektórzy mi mówią że najtańsze 100 Euro. Żarcie najlepiej wziąść z soba bo zaraz chcę wracać do Stalowej w poniedziałek praca!

~F1 | 2007-08-3 13:46

Jazda to 6 godz. wyjazd 3 rano, powrót wyjazd o 17 w stalowej na 12. i co nie da się!

~Kamil | 2007-08-3 13:47

Potwierdzam info o strojach. beda grac prawdopodobnie w zielono - czarnych. tak przynajmniej zapowiedzial trener Mikulski.

na miescie pojawily sie plakaty informujace o meczu zrobione przez klub.

~jokeR | 2007-08-3 13:58

wie ktos, czy dziewczyny dalej wchodza za darmo? 5 zl to nie duzo, ale lepiej wiedziec ;)

~EHH | 2007-08-3 14:02

A fotek z warty ni huhu .... tak samo jak z wyjazdu na Polonie-Podloge Bytom w zeszlym sezonie :/

~romek | 2007-08-3 14:21

kobiety i dzieci do lat 13 wchodzą za darmo.

~awtok | 2007-08-3 14:28

Dzwoniłem do Regio producenta strojów Stalówki od najblizszego meczu beda nowe stroje zielone koszulki z czarnymi wstawkami i czarne spodenki ( na » LINK jest to model toskania ) a wyjazdowe beda biało zielone

~Stanislaw | 2007-08-3 14:41

Myślę, że będzie to dobry mecz. Stal zakupiła bardzo dobrych zawodników, brak im jest jeszcze zgrania, ponieważ rozegrali za mało meczów sparingowych. Nie odbył się mecz sparingowy z Wisłoką Dębica, z Motorem Lublin a gra między sobą nigdy nie zastąpi meczu sparingowego. Bardzo mnie zdenerwowała ta czerwona kartka, którą otrzymał Trela w Poznaniu, gdyby nie to osłabienie trzy punkty pojechałyby do Stalowej Woli. Mamy bardzo dobrego trenera Pana Mikulskiego, myślę, że wyciągnie odpowiednie wnioski z ostatniego meczu i wprowadzi niewielkie korekty w składzie. W każdym następnym meczu powinno być tylko lepiej bo drużyna będzie coraz lepiej zgrana. Liczę na bardzo dobry mecz i zwycięstwo. Życzę powodzenia.

~...m... | 2007-08-3 14:43

wreszcznie bede nowe stroje i ZIELONO-Czarne co to sie stalo

~!!!!!!!! | 2007-08-3 14:59

A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!!

~gul | 2007-08-3 15:27

hej , gdzie się podział antonio felietonis czy cuś [pamiętacie go jeszcze ]........a druga sprawa to ciekawe czy fujarczyk dalej tyle kasy wozi w kole zapasowym.

~hehe | 2007-08-3 15:42

A więc jutro wszyscy przed kompy !!! :)

~boryna | 2007-08-3 17:15

a no wlasnie.bedzie jakas relacja live?

~!!!!!! | 2007-08-3 17:16

A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na meczA więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! (młyn) !!!!!!

~DO BORYNA | 2007-08-3 17:17

DO BORYNA nie siedz przy komputerze tylko na mecz !!!!

~boryna | 2007-08-3 17:31

niestety ten jeszcze bede sledzil przy kompie ale na nastepnym napewno bede!!! Zielona Wyspa pozdrawia i kciuki trzyma za zwyciestwo.

~Daro | 2007-08-3 17:58

» LINK
Bardzo fajny wywiad z Albinem Mikulskim. Hehehe dobra gra Stalówki, nowe stroje :) Plakaty na mieście, wydaje mi się, że jutro będzie minimum 3,5 tys ludzi :)

~MARIUSZ | 2007-08-3 20:58

#################################Już jutro zapraszam przed meczem Stalówka - Podbeskidzie odbędzie się kilka uroczystosci związanych z poprzednim sezonem m.in. podziękowania dla sponsorów i innych osób zwiążanych z klubem , ale dla Nas kibiców też coś będzie wręczony Puchar dla \"Najwspannialszych kibiców na Podkarpaciu\" jest to nagroda za wpaniałe oprawy meczowe które towrzyszły zarówno u siebie jak i na wyjeżdzie.Także warto wybrac sie jutro na stadion zdecydowanie wczesniej by zobaczyc te miłe akcenty w życiu kibica.Poczatek od godz. 16 PRZYJDZ WCZESNIEJ ! ! !
#################################

~Pis... | 2007-08-4 09:43

totomix stal -podbeskidzie 1p. X 1.9

~Marta | 2007-08-4 19:02

EJ ILE JEST?????

~Marta | 2007-08-4 19:03

EJ ILE JEST?????

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola

Podhale Nowy Targ             Stal Stalowa Wola
2021-06-20, godz. 17:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II

2 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 38 28-6-4 90
2 Stal Stalowa Wola 39 22-6-11 72
3 Sokół Sieniawa 38 21-9-8 72
4 Avia Świdnik 38 20-9-9 69
5 Chełmianka Chełm 38 20-7-11 67
6 Podhale Nowy Targ 38 18-10-10 64
7 Wisłoka Dębica 38 17-11-10 62
8 KSZO Ostrowiec Św 38 19-4-15 61
9 Wólczanka W. Pełkińska 38 16-8-14 56
10 Siarka Tarnobrzeg 38 16-8-14 56
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 ŁKS Łagów 38 14-9-15 51
13 Wisła Sandomierz 38 14-9-15 51
14 Lewart Lubartów 38 11-13-14 46
15 Podlasie Biała Podlaska 38 13-6-19 45
16 Orlęta Radzyń Podlaski 39 13-5-21 44
17 Stal Kraśnik 38 9-12-17 39
18 Korona II Kielce 38 11-6-21 39
19 KS Wiązownica 38 10-8-20 38
20 Jutrzenka Giebułtów 38 7-7-24 28
21 Hetman Zamość 38 3-6-29 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Stal Kraśnik 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-06-20 Podhale Nowy Targ - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2553) » 1938fc (1516)
» Edek38 (1262) » Vielitz44 (1252)
» Filip kacper k. (1166) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (803) » Rafix (768)
» Kamilosss (559) » Misio (508)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 27 813 razy
STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 59 025 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 43 964 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 26 822 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.01725