Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Uważam, że piłka jest po to, aby cieszyła wszystkich - rozmowa z Al...

Uważam, że piłka jest po to, aby cieszyła wszystkich - rozmowa z Albinem Mikulskim, trenerem Stali Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola zremisowała spotkanie z Wartą Poznań. W porównaniu do poprzedniego sezonu w drużynie zaszły duże zmiany. Stal nie muruje już bramki, stara się atakować. Dla trenera liczy się przede wszystkim zwycięstwo, a nie remisy brane w ciemno małą łyżeczką. Jak sam mówi, woli wygrać 3:2, niż grac ślamazarnie i tylko wybijać piłkę na oślep.

W jakich strojach Stal zagra z Podbeskidziem?
- W zielono - czarnych. Ze Stróżami graliśmy w czerwono - czarnych, to był dla nas szczęśliwy komplet strojów. Z Wartą zagraliśmy w pomarańczowych, bo oni mieli biało - zielone. Ja sam nie lubię tego pomarańczowego koloru. Nowe komplety zostały zamówione i będą już na najbliższy mecz.

Może pan powiedzieć kilka słów o meczu z Wartą?
- Mieliśmy dziewięć sytuacji brakowych, Marek Drozd miał dość dobrą okazję w pierwszej połowie, Prejuce Nakoulma z woleja, Iwanicki z wolnego, Kęska strzelił głową, też z tego mogła być bramka. W drugiej połowie też mogły paść bramki. Parę sytuacji stworzyliśmy. Najpierw poszedł Kęska, minął wszystkich, później Krzysiek Trela dośrodkowywał i Iwanicki nie trafił dobrze w piłkę. Kamil Gęśla także imał idealną piłkę, mógł zrobić wszystko, a strzelił obok słupka. Mieliśmy tyle sytuacji, mogłiśmy spokojnie wygrać 4:0. Warta oddała jeden strzał na bramkę, no dwa i padła bramka. Przełomowym momentem była czerwona kartka dla Treli. Gdybyśmy mieli pełną jedenastkę, podejrzewam, że byśmy spokojnie wygrali. Jednak osłabiona drużyna nie ma tej siły uderzenia. Kamil został sam w ataku, a tak to przesunąłbym mu kogoś do pomocy. Mogliśmy ten mecz wygrać. Ja uważam, że zremisowaliśmy, ale gdybyśmy grali w jedenastu, to ten mecz był by wygrany, nie różnicą jednej bramki, ale dwóch – trzech.

W wyjściowym składzie Stali było trzech nowych piłkarzy. Który z nich najlepiej się zaprezentował?
- Z bardzo dobrej strony pokazał się prezes (dop.red. Prejuce Nakoulma). Kęska też, bardzo ciekawy mecz. Trela, no cóż, trochę jego ocenę trochę przekreśla ta czerwona kartka, gdyby nie to, to można by powiedział ze zagrał ładnie, ładnie się rozegrał.

Ktoś pana zawiódł?
- Na pewno, oczywiście, że tak. Nie można zagrać tak niekonsekwentnie, jak my to zrobiliśmy. Straciliśmy przecież bramkę w ostatnich minutach. Zawiodła cała drużyna, bo cała drużyna straciła bramkę. Przede wszystkim jednak Marek Drozd, który nie pokrył zawodnika, który strzelił głową, ale wcześniej brak krycia ze strony Iwanickiego, Maciorowskiego, którzy pozwolili dośrodkować. To jest cały zbieg okoliczności. Nie wolno tak robić. To jest końcówka meczu, wszyscy powinni się wycofać i bronić, a nie Iwanicki gdzieś tam się zapędził do przodu, później nie zdążył wrócić i powstała luka. Brak odpowiedzialności Marka Drozda spowodował, że utraciliśmy bramkę.

Czyli na mecz z Podbeskidziem będą zmiany w składzie?
- Uważam, że tak. Kto popełnia kilka notorycznych błędów w meczu, to jest to sygnał, że trzeba szukać innego rozwiązania. Ja to świadomie przekazałem zawodnikom. Każdy oczywiście może popełnić błąd, ale te błędy nie mogą być notoryczne. Jeżeli będziemy ciągle powracali do tego samego, to nie będzie wygrywać. Jeżeli będzie odpowiedzialnie grac, to będziemy tracić mniej bramek, a w konsekwencji będziemy więcej strzelali. To jest nadzieja, że wszystko się ułoży. I układ punktowy, i gra, odpowiedzialność zawodników, konsekwencja. Konsekwencje są wyciągane po meczu, ale nie mogą być wyciągane notorycznie, bo wtedy będziemy non stop jakieś tam błędy popełniali. Co do Marka Drozda to jednak muszą one być wyciągnięte.

Zatem w następnym meczu zamiast Drozda pojawi się Marek Kusiak?
- Tak, tak. Ja myślę, że doszedł już do zdrowia, wierzę, że sobie poradzi. Jest to bardzo wartościowy zawodnik, który umie grać w piłkę. Odpowiedzialny, bardzo liczymy na niego.

Czy któryś z piłkarzy narzeka na jakieś urazy?
- Kontuzje miał Jarek Wieprzęć i Janusz Iwanicki, ale już jest wszystko w porządku.

Podbeskidzie w ostatnim meczu rozgromiło 3:0 Śląsk Wrocław. Szykuje pan jakąś specjalną taktykę?
- Nie, nie. Taktykę to sobie musi dostosować do nas Podbeskidzie. To oni do nas przyjeżdżają. Niech się martwią. Przyjeżdżają do naszych wspaniałych kibiców, na nasz teren, gdzie nie przegrywamy. Uważam, że powinniśmy to podtrzymać dalej. Gramy dla kibiców, musimy grać dla kibiców. Będziemy grać piłkę odważną, zdecydowaną, ambitną. Jeżeli podtrzymamy to, co w ostatnich meczach, czy to ze Stróżami, czy na Warcie to uważam, że wynik powinien dobry. Zadowolimy się tylko trzema punktami.

Szykuje pan jeszcze jakieś transfery?
- Zgłosimy jeszcze Aldina Hadzica i Michała Janickiego i to już wszystko. Już na dniach będą naszymi zawodnikami. Nie będziemy szukali nikogo więcej. Na inne transfery nie mamy funduszy.

Ostatnio chodziły głosy, że Kolejarz Stróże nie chce puścić Treli. Podobnie wyglądała sytuacja z Nakoulma. Czy te sprawy są już załatwione i piłkarze mogą się skupić już tylko na grze?
- Tak, wszystko już załatwione. Dla nas przede wszystkim liczą się umowy z klubami. To co jest w Polskim Związku Piłki Nożnej, to jest dla nas świętością. My się nie zajmujemy umowami z menedżerami i tak dalej. Obydwaj piłkarze zostali zarejestrowani na podstawie umów i tutaj nie powinno być żadnych problemów. Ja wierze, że nie ma żadnych problemów, bo wszystko zostało załatwione zgodnie z literą prawa.

Na jak długo Prejuce Nakoulma zostanie w Stali?
- Na razie podpisał umowę do grudnia, z możliwością przedłużenia oczywiście.

Panie trenerze, o co tak właściwie Stal będzie grała w tym sezonie? Skład jest taki na środek tabeli, ale…
- Będziemy się starali grać dobrze, zdobywać punkty. Chcemy grać jak najlepiej w każdym meczu, żeby tych punktów mieć jak najwięcej. Gdzie się uplasujemy, trudno powiedzieć.

Jak pan sądzi, kto awansuje do Orange Ekstraklasy, a kto spadnie z drugiej ligi?
- Jeszcze na to za wcześnie. O tym będzie można mówić dopiero mówić w połowie następnej rundy. Mogę powiedzieć, że jak dla mnie Polonia, Arka. To ze względu na zawodników jakich posiadają, całą otoczkę, budżet. Te dwa zespoły nie powinny mieć problemów z awansem. Ale to jest moje zdanie. Tak to każdy ma szanse wejścia.

Jak pan oceni przygotowania Stali do sezonu. Zrealizował pan wszystko, co sobie założył?
- Przygotowania były krótkie, ale bardzo intensywne. Chłopcy pracowali naprawdę bardzo ambitnie. Zrobiliśmy to, co mogliśmy zrobić. Pracowaliśmy nad wytrzymałością, szybkością, płynnością, zwinnością, techniką, taktyką, wytrzymałością szybkościową. Dużo, dużo tego wszystkiego. Myślę, że to wszystko będzie skutkowało w następnych meczach i z naszą grą z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Może mieliśmy za mało sparingów, praktycznie tylko jeden wartościowy z Górnikiem Łęczna. Tak poza tym to dwa mecze kontrolne nam wypadły, wiadomo Motor i Wisłoka Dębica, także widać jest, że brakuje nam tych gier, ale myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

Patrząc na ostatni mecz, Stal grała bardzo ofensywnie. Cała runda będzie taka w wykonaniu Stali? Stworzyliśmy tyle sytuacji, co przez połowę tamtej rundy.
- Uważam, że piłka jest po to, aby cieszyła wszystkich. Zawodników i przede wszystkim kibiców. Za mojej kadencji nikt tu bramki nie będzie murował. Ja wole wygrać 3:2 niż grać ślamazarnie i tylko wybijać piłkę na ślepo do przodu. Ja uczę naszych piłkarzy grac w piłkę. To im wpajam od samego początku, od mojego przyjścia tutaj. Sami pewnie zauważyliście, że styl gry Stali został zmieniony, że wpajam zawodnikom, aby nie wykopywali piłki na oślep, tylko starali się rozegrać, grali szybko, dynamicznie. Musimy stwarzać sobie sytuacje, każdy musi brak za siebie odpowiedzialność, nie bać się pojedynków jeden na jeden w ataku. Trzeba atakować większą ilością graczy, grać pressingiem. Mamy grac taką piłkę nowoczesną, jak się gra wszędzie. Jeżeli zawodnicy będą grali swoje, eliminowali błędy z poprzedniego sezonu, to możemy zrobić ciekawy wynik. Ale to powiedziałem, tylko wtedy, kiedy rzeczywiście będą coraz mniej błędów robili oraz Ci nowi zawodnicy zaadoptują się w ten skład tak że będą brać ciężar gry na siebie. Liczę tutaj na Trele, prezesa, Panuciego (dop. red. Longinus Ifeanyi Uwakwe), Janusza Iwonickiego. Swoją szansę w swoim czasie dostanie także Krystian Lebioda, liczę, że ją wykorzysta.

Stal to mieszanina młodości z rutyną. Nie boi się pan, że młodzi nie udźwigną ciężaru?
- Nie boję się, bo uważam że tych młodych, których wstawiam to uważam, że oni już nabrali ogłady. Młodymi są Jakub Ławecki. Janusz Iwanicki, Kamil Gęśla, Panuci, Prezes. Jest to mieszanka. Sami widzieliście, że zostało sporo zmienione. Jest Wieprzęć doświadczony, doszedł Kusiak. Średnia wieku się bardzo obniżyła. Jest jeszcze Mietek Ożóg. Będzie on na pewno dostawał szanse, ale teraz daje szanse tym, na których będziemy liczyli w przyszłości. Nie można patrzeć na to co jest teraz. Trzeba wybiegać w przyszłość. Trzeba zrobić tak, żeby chłopcy zostali i podpisali długoletnie kontrakty. Im drużyna gra dłużej, tym gra lepiej. To było widać, gdy nie było kontuzji i grałem najlepszymi. Oni byli w grze i grali dobrze. Także ma to duże znaczenie. Ja ubolewam nad tym, że nie ma drugiej drużyny. To jest tragedia. Nie może tak być, że w drugoligowym zespole nie ma takiej drużyny.

A jest w planach powstanie zespołu rezerw?
- Jest w planach. Powinien być. Ale o to trzeba zapytać trochę wyżej, nie mnie. Powinien być i miał być już od tego sezonu. Nie wiem dlaczego nie ma. Powinniście pójść do prezesa i zapytać dlaczego nie ma drugiej drużyny. To jest skandal co tu jest zrobione.

Zaskoczyło pana wysokie zwycięstwo Ruchu w Grodzisku?
- Nie. Ja nie gram w zakłady bukmacherskie, ale powiedziałem tutaj że można w ciemno dawać na Ruch, ponieważ wygrają. Gdybym grał to też bym postawił dużo pieniędzy i bym wygrał.

A o co Ruch może grać w tym sezonie?
- Ruch będzie wysoko. Ja zakładam, że będą w pierwszej piątce. Widać tam systematyczną pracę, którą wykonał Marek Wleciałowski. Dobór zawodników i selekcja była bardzo prawidłowa. Tam jest przede wszystkim klimat do piłki. Niesamowity. Tam się czuję, że gra się w piłkę. Tam przychodzą ludzie. Wszyscy są zaangażowani. Tam czuć to już kiedy wchodzi się do klubu pomimo, iż są tam skromne warunki. Tam jest wszystko na wysokim poziomie. Jak się wchodzi na górę, jak dba się o gości, stoły porozstawiane, zawsze poczęstunek, jest muzyka, można się spotkać, porozmawiać, napić się kawy. Są bary szybkiej obsługi. Tam wszystko robi się dla kibiców, nikt nie narzeka. Tam naprawdę wszystko jest zorganizowane elegancko, że aż przyjemnie jest na to patrzeć. Także z przyjemnością tam wracam, przybywam na meczu, rozmawiam ze znajomymi. Takie klubu trzeba bardzo szanować i cieszy mnie powrót Ruchu do ligi, ponieważ zasługiwali zawsze na pierwszą ligę.

Jak pan ocenia polskie zespoły w pucharach?
- Wszyscy mówią, że Steaua to podrzędny zespół. Ale oni są od dawien dawna mocnym zespołem. Ja jeździłem z Steauą wielokrotnie na obozy. Oni spali koło nas i można było obserwować jak oni się przykładają do prowadzenia zajęć. Ilu zawodników tam przyjeżdża. Tam jest ponad czterdziestu zawodników, sześciu trenerów, czterech doktorów, pięciu masażystów. Tam jest wszystko na bardzo wysokim poziomie. Nasze zespoły ligowe muszą się uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć tego. Dla mnie w ogóle ten wynik nie dziwi. Chociaż Steaua nie zagrała rewelacyjnie, Zagłębie również nie zagrało. Remis powinien być w tym meczu. Wcale Zagłębie nie jest na pozycji przegranej, ale będzie trudno. Jeśli chodzi o Groclin to z tą formą nie daje im większych szans. Musi coś poprawić, jeżeli się przegrywa 4:1 u siebie to dla takiego klubu, który zdobył Puchar Polski to jest duża ujma.

Ostatnie sukcesy Groclinu to chyba duża zasługa trenera Skorży. Wisła pod jego skrzydłami chyba prezentuje się znacznie lepiej niż ostatnio.
- Zobaczymy w meczu ligowym co pokaże Wisła, bo powiedzieć coś po meczach w USA nie można nic. Dopiero coś będzie można powiedzieć i rozliczyć trenera Skorże po kilku meczach, czy wprowadził coś nowego, jakieś zmiany. Miał on czas na przygotowanie zespołu. On nie przyszedł do klubu tak jak ja do Stalowej Woli w trakcie sezonu. Mieli czas i ta drużyna powinna grać tak jak tego chce trener Skorża. Jeśli nie będzie grała to są jakieś błędy.

Wisła na papierze ma chyba najsilniejszy skład.
- Ale papier nie gra. W tamtym sezonie też mieli dobrą drużynę i gdzie skończyli Z autopsji widać, że papier nie gra. Widać po GKS Bełchatów. Kto by pomyślał, że będą na takiej pozycji. Tam ludzie zostali tak dobrze przygotowani przez trenera Lenczyka i zadziwili naszą piłkę. Tam zawodnicy nie byli nie wiadomo skąd wzięci. To byli normalni zawodnicy, którzy solidnie przepracowali okresy przygotowawcze. Dobrali się. Przede wszystkim trener Lenczyk twardą ręką to trzyma. Tam nigdy nie brakowało funduszy, klub mógł sobie pozwolić na wszystko. W takich klubach się bardzo łatwo pracuje. Ciężko jest w takich klubach, w których jest mało pieniędzy jak tutaj w Stalowej Woli.

Z planowanej prezentacji drużyny nic nie wyszło.
- Jeszcze nie mamy wszystkich zawodników zarejestrowanych chcemy jeszcze zarejestrować Aldina Hadzicia i Michała Janickiego. Ja nie odpowiadam za prezentacje. Myślę, że wykładnikiem najlepszej prezentacji to będzie dobra gra w pierwszym meczu u siebie. Wtedy kibice zobaczą nowych zawodników. Zobaczą z pierwszego składu Prezesa, Trele, może Panuciego, który wejdzie. Będą mieli przegląd wszystkich zawodników. Ja bym chciał żeby pierwszym takim meczem pokażą, że grają dla kibiców, po to by wygrywać mecze, że są bardzo ambitni. Wpajam im to, żeby grać jak najlepiej to każdego ta gra musi cieszyć. Jeśli nie będzie cieszyła to nic z tego nie będzie. A kibiców cieszy gra zdecydowana, ambitna, do przodu, strzelanie bramek. I tak musimy grać. Na swoim boisku tak gra musi wyglądać.

Liczy pan na kibiców? Chciałby pan, aby na każdym meczu było tyle widzów co na meczu barażowym z Kolejarzem Stróże?
- Liczę bardzo na kibiców, choć wiem, że są wakacje, czas urlopów, wielu młodych ludzi wyjechało, pomimo to liczę, że parę tysięcy ludzi przyjdzie na mecz. Przyjdą pomóc nam przede wszystkim w zwycięstwie. Uważam, że zawodnicy bardzo reagują na to, jaka jest atmosfera na stadionie, jak reagują na ich poczynania. To widać. Tutaj w Stalowej Woli kibice są naszym dwunastym zawodnikiem. Jest to bardzo mocne ogniwo, które pomaga nam w zwycięstwach. To widać. Im więcej jest kibiców tutaj czy na wyjeździe tym lepsze są wyniki. Liczę na to, że zawsze będą nam pomagać.

Panie trenerze, Stal wygra z Podbeskidziem?
- Nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie wygrali, chociaż będzie bardzo trudno. Pokonali Śląsk, który walczy o pierwszą ligę, więc w piłkę potrafią grać. My również potrafimy grać, więc będzie ciekawe widowisko. Nie mam nic przeciwko temu, żeby oni tutaj u nas przegrali, a potem wygrali z Arką.

Potem spotkanie z kolejnym beniaminkiem, tym razem z Łowicza.
- Ja nawet jeszcze o tym nie myślę, najpierw zdobędziemy tutaj trzy punkty, potem będziemy myśleć o Łowiczu

Dziękujemy za rozmowę.
- Również dziękuję.

Komentarze (37)

~czop | 2007-08-3 18:36

ide jutro na mecz...a ty?

~DTP | 2007-08-3 18:54

~Stalówka | 2007-08-3 19:15

~Stalówka | 2007-08-3 19:20

~!!!!! | 2007-08-3 19:29

jutro wszyscy na mecz ! chyba kazdy o tym wie !

~skowron | 2007-08-3 20:19

Szanowny Panie Trenerze !!!!
Skromność nie jest Pana mocną stroną . Chcę przypomnieć wszystkim iż w poprzedniej rundzie poza meczem barażowym z Kolejarzem w Stalowej Woli ( bo u mnich było 2:0 ) nie odniósł Pan znaczącego sukcesu , a jeśli się mylę to proszę o przypomnienie.
Troszkę przypomina mi to czasy Palika gdy obiecywał wejście do pierwszej ligi i wiemy czym sie to skończyło .

~do skowron | 2007-08-3 20:50

Co ty pierdolisz gosciu to chyba pierwszy trener od ladnych paru lat ktory wie czego chce i ma jakis pomysl na gre a palik to byl zwykly debil

~MARIUSZ | 2007-08-3 20:56

#################################Już jutro zapraszam przed meczem Stalówka - Podbeskidzie odbędzie się kilka uroczystosci związanych z poprzednim sezonem m.in. podziękowania dla sponsorów i innych osób zwiążanych z klubem , ale dla Nas kibiców też coś będzie wręczony Puchar dla \"Najwspannialszych kibiców na Podkarpaciu\" jest to nagroda za wpaniałe oprawy meczowe które towrzyszły zarówno u siebie jak i na wyjeżdzie.Także warto wybrac sie jutro na stadion zdecydowanie wczesniej by zobaczyc te miłe akcenty w życiu kibica.Poczatek od godz. 16 PRZYJDZ WCZESNIEJ ! ! !
#################################

~fajnie | 2007-08-3 21:02

Niech to info pojawi sie jako news :)

~MARIUSZ | 2007-08-3 21:46

mam prosbe wyslijcie mi HYMN STALÓWKI ten rockowy na marzks@poczta.fm bedę chciał by go puszczono jutro przed meczem.

~do MARIUSZ | 2007-08-3 22:51

MAM PROSBE!!!!!JUTRO MUSIMY UCZCIC MINUTA CISZY ZENONA TOKARCZYKA.JEST TO WIELOLETNI TRENER MLODZIEZY W NASZYM KLUBIE.ZMARL 1.08 PRZEZYWSZY 60 LAT

~asdasd | 2007-08-3 23:16

motor przegrał 3:2

~lutek | 2007-08-4 00:26

K...a dzisiaj stalowka jedzie podbeskidzie 2:0, jedna bramke strzeli gesla a druga nie wiem. Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców stalówki. FORZA STAL

~ale numer | 2007-08-4 00:39

dzis w godzinach popoludniowych wroclawscy policjanci z wydzialu do walki z korupcja zatrzymali dwoch pilkarzy drugoligowej stali stalowa wola jaromira w. i mieczyslawa o. jutro zostana przesluchani przez wroclawska prokurature. dziennik.pl

~... | 2007-08-4 05:46

powaga z tym zatszmaniem pilkarzy/??

~sam | 2007-08-4 08:06

Ale dostalo się Drozdowi w tym wywiadzie Mikulskiego - koleś chyba ma już pograne do końca rundy!!

~XxX | 2007-08-4 08:07

jakis pajac sie zgywa nikogo nie zatzymali!!!Dzis wszyscy na MECZ O GODZ. 16! Hej Hej Stalowka!!

~zzz | 2007-08-4 08:29

szkoda ze wczesniej tegfo newsa nie bylo bo malo osob o tym chyba wie ze bedzie mala uroczystosc przed meczem ...w gazetach tesh nic nie napisali......no ale trudno .............wszyscy o 16

~...m... | 2007-08-4 08:49

Cos pogdoa nie dopisuje (deszcz)

~mark | 2007-08-4 08:59

a niech leje

~zks | 2007-08-4 09:19

16 czy 17 ?

~Daro | 2007-08-4 09:43

Mecz o 17 ale o 16 kazdy powinien sie stawic na stadionie bo bedzie kilka atrakcji :)

~.. | 2007-08-4 10:08

Kolejny sędzia zatrzymany po meczu, nago...


W piątkowym spotkaniu II ligi Śląsk Wrocław pokonał Pelikana Łowicz 1:0, ale dużo ciekawsze rzeczy niż na boisku działy się po meczu w klubowym budynku. Wszystko wskazuje na to, że sędzia główny tego spotkania Piotr A. z Radomia gwizdał w piątek po raz ostatni w swojej karierze...
- Sędzia był w zupełnym szoku, gdy do szatni weszła grupa policjantów. Akurat wychodził spod prysznica i stał ... nago - mówi Andrzej Miziorek, kierownik Pelikana, który musiał opuścić pomieszczenie dla sędziów.

- W głowie mi się nie mieści, że ten sędzia też zatrzymany - mówi obserwator tego spotkania z ramienia PZPN Józef Kubica. - To młody chłopak, który miał realne szanse na awans.
Więcej w \"Przeglądzie Sportowym\"

~lopl | 2007-08-4 10:39

Jezeli ten deszcz do godziny jakos 16 Nie przestanie padac to zamiast 3000+ osob ktore by byly bedzie 1200 ...

~czop | 2007-08-4 10:45

dokladnie, nie zdziwilbym sie jakby przelozyli na jutro...

~heh | 2007-08-4 10:48

Przez deszcz sie meczy nie przeklada :D Musialo by byc zerwanie chmury, tak poza tym rozpogadza sie i mowie wam okolo 12 przestanie padac, potem wszystko wyschnie a na mecu czasami wyjdzie slonce zza chmur :D

~lopl | 2007-08-4 10:50

nie mysla wiec nie przeloza...Jest stadion jaki jest..w takich sytuacjach żal....Przecie wiem ze ponad 3500 luzdi by chcialo przyjsc bo kazdy qmpel idzie na mecz..a tu gowno..no to super....kryte pelna i kibicowanie:P

~hihopy | 2007-08-4 10:52

A no prawda... w okolichach Mlodynia widac juz jasne chmury ... mozliwe ze po 12 bedzie spokoj i bedzie mozna przyjsc masowo na mecz...

~Szymen | 2007-08-4 10:55

Nie robmy z siebie ofiar, przeciez nikt z nas nie jest z cukru. Bedzie padac, pojdziemy na kryta, nie bedzie padac pojdziemy na otwarta przestrzen ;)

po zatym pogoda na popoludnie jest obiecujaca wiec wierzyc ze sie przejasni i przestanie padac :D

~Kryta | 2007-08-4 11:01

» LINK
Następny sędzia:)Jak dalej pójdzie zabraknie gości do gwizdania

~....... | 2007-08-4 11:45

jebac pogode kto ma przyjsc to przyjdzie !!
STALOWKA !!

~kibic | 2007-08-4 11:51

Ja przyjde i nie patrze na jakis deszcz, moge zmoknac na odkrytej, kurwa przeciez sie nie roztopie.

Podbeskidzie przyjezdza co powinno Nas zmobilizować jeszcze bardziej.

~kibic stali | 2007-08-4 12:01

Gratuluje wywiadu... dawno mi sie tak ciekawie nei czytalo :) ... nareszcie widac ze wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.. wszystko idzie w dobrym kierunku szkoda ze tak powoli... ale i tak sie dzieje duzo dobrego.. Stal -Podbeskidzie 2:1 .. AVE STALOWKA

~1938 | 2007-08-4 12:09

Prezes ma zostac!!! do grudnia !!!??? NIE MA TAKIEJ OPCJI xD

~Kibic | 2007-08-4 13:05

Tak czytam te komentarze i moge smialo powiedziec ze wiekszosc to cipy. No i huj ze deszcz pada,ze jest zimno czy huj wie co. Jesli jestes kibicem to nie powinno ci przeszkadzac ze jest hujowa pogoda.Idziesz na sektor i zaraz ci sie cieplo zrobi.Wiec nie piszcie takich glupot tylko bierz szal i wypierdalaj na mecz.

Siła I Walka !!STALOWKA!!

~jeah ! | 2007-08-4 13:47

ej a czy dziewczyny maja wjazd za free ?!

pozdrawiam kibicow ZKS Stal St. Wola xD

~dzaga | 2007-11-20 14:56

jak dlamnie lipny był mecz i postarajcie sie aby było lepiej na rozgrywkach

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1877) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1181) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (990) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy


Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 221 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 5 841 razy
STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 112 020 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 129 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01746
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Taxi Stalowa Wola | Taxi Stalowa Wola |