Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Terminarz

Kolejka: 1
Lewart Lubartów - Podhale Nowy Targ 0 : 1
Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica 0 : 1
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm 3 : 1
KS Wiązownica - Hetman Zamość 3 : 0
Stal Kraśnik - Korona II Kielce 1 : 2
ŁKS Łagów - Jutrzenka Giebułtów 0 : 1
Wisła Puławy - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 1
Sokół Sieniawa - KSZO Ostrowiec Św 3 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 2 : 1
Cracovia II - Avia Świdnik 1 : 0
Kolejka: 2
2020-08-15 Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola 3 : 1
2020-08-08 Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II 1 : 0
2020-08-08 KSZO Ostrowiec Św - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0
2020-08-08 Wólczanka W. Pełkińska - Sokół Sieniawa 2 : 3
2020-08-08 Jutrzenka Giebułtów - Wisła Puławy 1 : 3
2020-08-08 Korona II Kielce - ŁKS Łagów 0 : 2
2020-08-08 Hetman Zamość - Stal Kraśnik 0 : 1
2020-08-08 Chełmianka Chełm - KS Wiązownica 1 : 2
2020-08-08 Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz 0 : 2
2020-08-08 Lewart Lubartów - Siarka Tarnobrzeg 0 : 0
Kolejka: 3
2020-09-23 Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska 3 : 2
Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ 2 : 1
Wisła Sandomierz - Lewart Lubartów 4 : 0
KS Wiązownica - Wisłoka Dębica 2 : 3
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 1 : 2
ŁKS Łagów - Hetman Zamość 2 : 1
Wisła Puławy - Korona II Kielce 3 : 2
Sokół Sieniawa - Jutrzenka Giebułtów 8 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka W. Pełkińska 1 : 6
Cracovia II - KSZO Ostrowiec Św 1 : 2
Kolejka: 4
2020-09-30 KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola 1 : 2
Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 2 : 0
Wólczanka W. Pełkińska - Cracovia II 1 : 0
Jutrzenka Giebułtów - Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1
Korona II Kielce - Sokół Sieniawa 1 : 2
Hetman Zamość - Wisła Puławy 1 : 5
Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów 1 : 1
Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik 1 : 2
Lewart Lubartów - KS Wiązownica 4 : 1
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz 0 : 1
Kolejka: 5
2020-08-23 Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska 4 : 3
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 6 : 1
Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 2 : 1
KS Wiązownica - Siarka Tarnobrzeg 1 : 7
Stal Kraśnik - Lewart Lubartów 0 : 3
ŁKS Łagów - Wisłoka Dębica 3 : 1
Wisła Puławy - Chełmianka Chełm 2 : 1
Sokół Sieniawa - Hetman Zamość 3 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Korona II Kielce 3 : 1
Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 2 : 2
Kolejka: 6
2020-10-14 Jutrzenka Giebułtów - Stal Stalowa Wola 3 : 2
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska -:-
KSZO Ostrowiec Św - Avia Świdnik 0 : 1
Korona II Kielce - Cracovia II 3 : 0
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 0
Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa 1 : 1
Wisłoka Dębica - Wisła Puławy 0 : 2
Lewart Lubartów - ŁKS Łagów 2 : 2
Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik 1 : 1
Wisła Sandomierz - KS Wiązownica 1 : 1
Kolejka: 7
2020-08-29 Stal Stalowa Wola - Korona II Kielce 2 : 0
Avia Świdnik - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 4
Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Św 3 : 2
KS Wiązownica - Podhale Nowy Targ 0 : 1
Stal Kraśnik - Wisła Sandomierz 3 : 4
ŁKS Łagów - Siarka Tarnobrzeg 1 : 1
Wisła Puławy - Lewart Lubartów 3 : 2
Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica 1 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 0 : 2
Cracovia II - Hetman Zamość 2 : 1
Kolejka: 8
2020-09-06 Hetman Zamość - Stal Stalowa Wola 1 : 1
Podhale Nowy Targ - KSZO Ostrowiec Św 1 : 0
Wólczanka W. Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska 3 : 3
Jutrzenka Giebułtów - Avia Świdnik 0 : 6
Chełmianka Chełm - Cracovia II 0 : 0
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0
Lewart Lubartów - Sokół Sieniawa 2 : 2
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 2 : 1
Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów 1 : 1
KS Wiązownica - Stal Kraśnik 0 : 1
Kolejka: 9
2020-09-09 Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm 0 : 1
Avia Świdnik - Korona II Kielce 6 : 1
Podlasie Biała Podlaska - Jutrzenka Giebułtów 0 : 2
KSZO Ostrowiec Św - Wólczanka W. Pełkińska 0 : 1
Stal Kraśnik - Podhale Nowy Targ 2 : 2
ŁKS Łagów - KS Wiązownica 2 : 0
Wisła Puławy - Wisła Sandomierz 3 : 2
Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg 1 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Lewart Lubartów 2 : 1
Cracovia II - Wisłoka Dębica 0 : 1
Kolejka: 10
2020-09-12 Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola 0 : 2
Podhale Nowy Targ - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 2
Jutrzenka Giebułtów - KSZO Ostrowiec Św 0 : 4
Korona II Kielce - Podlasie Biała Podlaska 8 : 0
Hetman Zamość - Avia Świdnik 0 : 3
Lewart Lubartów - Cracovia II 1 : 1
Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0
Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa 0 : 0
KS Wiązownica - Wisła Puławy 1 : 4
Stal Kraśnik - ŁKS Łagów 1 : 2
Kolejka: 11
2020-09-19 Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów 0 : 0
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm 5 : 1
Podlasie Biała Podlaska - Hetman Zamość 5 : 2
KSZO Ostrowiec Św - Korona II Kielce 1 : 2
Wólczanka W. Pełkińska - Jutrzenka Giebułtów 3 : 0
ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ 3 : 2
Wisła Puławy - Stal Kraśnik 2 : 0
Sokół Sieniawa - KS Wiązownica 0 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 0 : 0
Siarka Tarnobrzeg - Cracovia II 1 : 0
Kolejka: 12
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 1 : 4
Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebułtów 2 : 0
Korona II Kielce - Wólczanka W. Pełkińska 1 : 2
Hetman Zamość - KSZO Ostrowiec Św 1 : 4
Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska 3 : 1
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0 : 0
Wisła Sandomierz - Cracovia II 2 : 1
KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 3
Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa 0 : 0
ŁKS Łagów - Wisła Puławy 1 : 3
Kolejka: 13
2020-10-03 Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz 0 : 1
Avia Świdnik - Lewart Lubartów 0 : 0
Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica 0 : 0
KSZO Ostrowiec Św - Chełmianka Chełm 2 : 0
Wólczanka W. Pełkińska - Hetman Zamość 6 : 1
Jutrzenka Giebułtów - Korona II Kielce -:-
Wisła Puławy - Podhale Nowy Targ 2 : 2
Sokół Sieniawa - ŁKS Łagów 2 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 1 : 3
Kolejka: 14
2020-10-10 KS Wiązownica - Stal Stalowa Wola 0 : 6
Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce 3 : 0
Hetman Zamość - Jutrzenka Giebułtów 2 : 2
Chełmianka Chełm - Wólczanka W. Pełkińska 0 : 1
Wisłoka Dębica - KSZO Ostrowiec Św 1 : 1
Lewart Lubartów - Podlasie Biała Podlaska 2 : 0
Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik 2 : 1
Stal Kraśnik - Cracovia II 0 : 3
ŁKS Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 1
Wisła Puławy - Sokół Sieniawa 1 : 1
Kolejka: 15
2020-10-17 Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik 2 : 0
Avia Świdnik - Wisła Sandomierz 2 : 2
Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg 3 : 2
KSZO Ostrowiec Św - Lewart Lubartów 2 : 0
Wólczanka W. Pełkińska - Wisłoka Dębica 2 : 1
Jutrzenka Giebułtów - Chełmianka Chełm 0 : 1
Korona II Kielce - Hetman Zamość 1 : 1
Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ 2 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Puławy 0 : 4
Cracovia II - ŁKS Łagów 2 : 0
Kolejka: 16
2020-10-24 ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola -:-
Podhale Nowy Targ - Hetman Zamość 1 : 2
Chełmianka Chełm - Korona II Kielce -:-
Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebułtów 3 : 1
Lewart Lubartów - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 0
Siarka Tarnobrzeg - KSZO Ostrowiec Św 2 : 2
Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska -:-
KS Wiązownica - Avia Świdnik 1 : 1
Wisła Puławy - Cracovia II 4 : 1
Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
Kolejka: 17
2020-10-31 Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy -:-
Avia Świdnik - Stal Kraśnik -:-
Podlasie Biała Podlaska - KS Wiązownica -:-
KSZO Ostrowiec Św - Wisła Sandomierz -:-
Wólczanka W. Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg -:-
Jutrzenka Giebułtów - Lewart Lubartów -:-
Korona II Kielce - Wisłoka Dębica -:-
Hetman Zamość - Chełmianka Chełm -:-
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ -:-
Cracovia II - Sokół Sieniawa -:-
Kolejka: 18
2020-11-07 Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola -:-
Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm -:-
Wisłoka Dębica - Hetman Zamość -:-
Lewart Lubartów - Korona II Kielce -:-
Siarka Tarnobrzeg - Jutrzenka Giebułtów -:-
Wisła Sandomierz - Wólczanka W. Pełkińska -:-
KS Wiązownica - KSZO Ostrowiec Św -:-
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska -:-
ŁKS Łagów - Avia Świdnik -:-
Orlęta Radzyń Podlaski - Cracovia II -:-
Kolejka: 19
2020-11-11 Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
Avia Świdnik - Wisła Puławy -:-
Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Łagów -:-
KSZO Ostrowiec Św - Stal Kraśnik -:-
Wólczanka W. Pełkińska - KS Wiązownica -:-
Jutrzenka Giebułtów - Wisła Sandomierz -:-
Korona II Kielce - Siarka Tarnobrzeg -:-
Hetman Zamość - Lewart Lubartów -:-
Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica -:-
Cracovia II - Podhale Nowy Targ -:-
Kolejka: 20
2020-11-14 Cracovia II - Stal Stalowa Wola -:-
Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica -:-
Lewart Lubartów - Chełmianka Chełm -:-
Siarka Tarnobrzeg - Hetman Zamość -:-
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce -:-
KS Wiązownica - Jutrzenka Giebułtów -:-
Stal Kraśnik - Wólczanka W. Pełkińska -:-
ŁKS Łagów - KSZO Ostrowiec Św -:-
Wisła Puławy - Podlasie Biała Podlaska -:-
Sokół Sieniawa - Avia Świdnik -:-
Kolejka: 21
2020-11-21 Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ -:-
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa -:-
KSZO Ostrowiec Św - Wisła Puławy -:-
Wólczanka W. Pełkińska - ŁKS Łagów -:-
Jutrzenka Giebułtów - Stal Kraśnik -:-
Korona II Kielce - KS Wiązownica -:-
Hetman Zamość - Wisła Sandomierz -:-
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg -:-
Wisłoka Dębica - Lewart Lubartów -:-

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 30 189 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 38 518 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 850 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 28 886 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.02434
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Taxi Stalowa Wola | Taxi Stalowa Wola |