Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyniki

Sezon:
Drużyna:

Kolejka: 1
Lewart Lubartów - Podhale Nowy Targ 0 : 1
Cracovia II - Avia Świdnik 1 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 2 : 1
Sokół Sieniawa - KSZO Ostrowiec Św 3 : 1
Wisła Puławy - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 1
ŁKS Łagów - Jutrzenka Giebułtów 0 : 1
Stal Kraśnik - Korona II Kielce 1 : 2
KS Wiązownica - Hetman Zamość 3 : 0
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm 3 : 1
Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica 0 : 1
Kolejka: 2
2020-08-08 Lewart Lubartów - Siarka Tarnobrzeg 0 : 0
2020-08-08 Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz 0 : 2
2020-08-08 Chełmianka Chełm - KS Wiązownica 1 : 2
2020-08-08 Hetman Zamość - Stal Kraśnik 0 : 1
2020-08-08 Korona II Kielce - ŁKS Łagów 0 : 2
2020-08-08 Jutrzenka Giebułtów - Wisła Puławy 1 : 3
2020-08-08 Wólczanka W. Pełkińska - Sokół Sieniawa 2 : 3
2020-08-08 KSZO Ostrowiec Św - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0
2020-08-08 Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II 1 : 0
2020-08-15 Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola 3 : 1
Kolejka: 3
Wisła Puławy - Korona II Kielce 3 : 2
Sokół Sieniawa - Jutrzenka Giebułtów 8 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka W. Pełkińska 1 : 6
Cracovia II - KSZO Ostrowiec Św 1 : 2
ŁKS Łagów - Hetman Zamość 2 : 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 1 : 2
KS Wiązownica - Wisłoka Dębica 2 : 3
Wisła Sandomierz - Lewart Lubartów 4 : 0
Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ 2 : 1
2020-09-23 Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska 3 : 2
Kolejka: 4
Korona II Kielce - Sokół Sieniawa 1 : 2
Hetman Zamość - Wisła Puławy 1 : 5
Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów 1 : 1
Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik 1 : 2
Lewart Lubartów - KS Wiązownica 4 : 1
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz 0 : 1
Jutrzenka Giebułtów - Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1
Wólczanka W. Pełkińska - Cracovia II 1 : 0
Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 2 : 0
2020-09-30 KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola 1 : 2
Kolejka: 5
Wisła Puławy - Chełmianka Chełm 2 : 1
Sokół Sieniawa - Hetman Zamość 3 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Korona II Kielce 3 : 1
Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 2 : 2
ŁKS Łagów - Wisłoka Dębica 3 : 1
Stal Kraśnik - Lewart Lubartów 0 : 3
KS Wiązownica - Siarka Tarnobrzeg 1 : 7
Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 2 : 1
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 6 : 1
2020-08-23 Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska 4 : 3
Kolejka: 6
Wisła Sandomierz - KS Wiązownica 1 : 1
Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik 1 : 1
Lewart Lubartów - ŁKS Łagów 2 : 2
Wisłoka Dębica - Wisła Puławy 0 : 2
Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa 1 : 1
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 0
Korona II Kielce - Cracovia II 3 : 0
KSZO Ostrowiec Św - Avia Świdnik 0 : 1
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska 2 : 1
2020-10-14 Jutrzenka Giebułtów - Stal Stalowa Wola 3 : 2
Kolejka: 7
Cracovia II - Hetman Zamość 2 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 0 : 2
Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica 1 : 1
Wisła Puławy - Lewart Lubartów 3 : 2
ŁKS Łagów - Siarka Tarnobrzeg 1 : 1
Stal Kraśnik - Wisła Sandomierz 3 : 4
KS Wiązownica - Podhale Nowy Targ 0 : 1
Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Św 3 : 2
Avia Świdnik - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 4
2020-08-29 Stal Stalowa Wola - Korona II Kielce 2 : 0
Kolejka: 8
KS Wiązownica - Stal Kraśnik 0 : 1
Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów 1 : 1
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 2 : 1
Lewart Lubartów - Sokół Sieniawa 2 : 2
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0
Chełmianka Chełm - Cracovia II 0 : 0
Jutrzenka Giebułtów - Avia Świdnik 0 : 6
Wólczanka W. Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska 3 : 3
Podhale Nowy Targ - KSZO Ostrowiec Św 1 : 0
2020-09-06 Hetman Zamość - Stal Stalowa Wola 1 : 1
Kolejka: 9
Wisła Puławy - Wisła Sandomierz 3 : 2
Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg 1 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Lewart Lubartów 2 : 1
Cracovia II - Wisłoka Dębica 0 : 1
ŁKS Łagów - KS Wiązownica 2 : 0
Stal Kraśnik - Podhale Nowy Targ 2 : 2
KSZO Ostrowiec Św - Wólczanka W. Pełkińska 0 : 1
Podlasie Biała Podlaska - Jutrzenka Giebułtów 0 : 2
Avia Świdnik - Korona II Kielce 6 : 1
2020-09-09 Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm 0 : 1
Kolejka: 10
Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0
Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa 0 : 0
KS Wiązownica - Wisła Puławy 1 : 4
Stal Kraśnik - ŁKS Łagów 1 : 2
Lewart Lubartów - Cracovia II 1 : 1
Hetman Zamość - Avia Świdnik 0 : 3
Korona II Kielce - Podlasie Biała Podlaska 8 : 0
Jutrzenka Giebułtów - KSZO Ostrowiec Św 0 : 4
Podhale Nowy Targ - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 2
2020-09-12 Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola 0 : 2
Kolejka: 11
Wisła Puławy - Stal Kraśnik 2 : 0
Sokół Sieniawa - KS Wiązownica 0 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 0 : 0
Siarka Tarnobrzeg - Cracovia II 1 : 0
ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ 3 : 2
Wólczanka W. Pełkińska - Jutrzenka Giebułtów 3 : 0
KSZO Ostrowiec Św - Korona II Kielce 1 : 2
Podlasie Biała Podlaska - Hetman Zamość 5 : 2
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm 5 : 1
2020-09-19 Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów 0 : 0
Kolejka: 12
Wisła Sandomierz - Cracovia II 2 : 1
KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 3
Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa 0 : 0
ŁKS Łagów - Wisła Puławy 1 : 3
Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 0 : 0
Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska 3 : 1
Hetman Zamość - KSZO Ostrowiec Św 1 : 4
Korona II Kielce - Wólczanka W. Pełkińska 1 : 2
Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebułtów 2 : 0
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 1 : 4
Kolejka: 13
Wisła Puławy - Podhale Nowy Targ 2 : 2
Sokół Sieniawa - ŁKS Łagów 2 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 1 : 3
KS Wiązownica - Cracovia II 2 : 1
Jutrzenka Giebułtów - Korona II Kielce 6 : 1
Wólczanka W. Pełkińska - Hetman Zamość 6 : 1
KSZO Ostrowiec Św - Chełmianka Chełm 2 : 0
Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica 0 : 0
Avia Świdnik - Lewart Lubartów 0 : 0
2020-10-03 Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz 0 : 1
Kolejka: 14
Wisła Puławy - Sokół Sieniawa 1 : 1
ŁKS Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 1
Stal Kraśnik - Cracovia II 0 : 3
Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik 2 : 1
Lewart Lubartów - Podlasie Biała Podlaska 2 : 0
Wisłoka Dębica - KSZO Ostrowiec Św 1 : 1
Chełmianka Chełm - Wólczanka W. Pełkińska 0 : 1
Hetman Zamość - Jutrzenka Giebułtów 2 : 2
Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce 3 : 0
2020-10-10 KS Wiązownica - Stal Stalowa Wola 0 : 6
Kolejka: 15
Cracovia II - ŁKS Łagów 2 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Puławy 0 : 4
Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ 2 : 1
Korona II Kielce - Hetman Zamość 1 : 1
Jutrzenka Giebułtów - Chełmianka Chełm 0 : 1
Wólczanka W. Pełkińska - Wisłoka Dębica 2 : 1
KSZO Ostrowiec Św - Lewart Lubartów 2 : 0
Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg 3 : 2
Avia Świdnik - Wisła Sandomierz 2 : 2
2020-10-17 Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik 2 : 0
Kolejka: 16
Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 3
Wisła Puławy - Cracovia II 4 : 1
KS Wiązownica - Avia Świdnik 1 : 1
Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 2 : 2
Siarka Tarnobrzeg - KSZO Ostrowiec Św 2 : 2
Lewart Lubartów - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 0
Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebułtów 3 : 1
Chełmianka Chełm - Korona II Kielce 3 : 4
Podhale Nowy Targ - Hetman Zamość 1 : 2
2020-11-29 ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola 1 : 4
Kolejka: 17
Cracovia II - Sokół Sieniawa 1 : 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 0 : 2
Hetman Zamość - Chełmianka Chełm 2 : 7
Korona II Kielce - Wisłoka Dębica 0 : 3
Jutrzenka Giebułtów - Lewart Lubartów 1 : 3
Wólczanka W. Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg 1 : 2
KSZO Ostrowiec Św - Wisła Sandomierz 3 : 1
Podlasie Biała Podlaska - KS Wiązownica 4 : 2
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 3 : 1
2020-10-31 Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 0 : 3
Kolejka: 18
Orlęta Radzyń Podlaski - Cracovia II 2 : 1
ŁKS Łagów - Avia Świdnik 1 : 4
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska 4 : 1
KS Wiązownica - KSZO Ostrowiec Św 2 : 2
Wisła Sandomierz - Wólczanka W. Pełkińska 1 : 0
Siarka Tarnobrzeg - Jutrzenka Giebułtów 6 : 1
Lewart Lubartów - Korona II Kielce 1 : 1
Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 1 : 1
Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm 3 : 2
2020-11-08 Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola 1 : 0
Kolejka: 19
Cracovia II - Podhale Nowy Targ 5 : 1
Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica 0 : 0
Hetman Zamość - Lewart Lubartów 0 : 2
Korona II Kielce - Siarka Tarnobrzeg 4 : 1
Jutrzenka Giebułtów - Wisła Sandomierz 3 : 3
Wólczanka W. Pełkińska - KS Wiązownica 1 : 0
KSZO Ostrowiec Św - Stal Kraśnik 1 : 0
Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Łagów 0 : 2
Avia Świdnik - Wisła Puławy 1 : 1
2020-11-11 Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 1
Kolejka: 20
Sokół Sieniawa - Avia Świdnik 0 : 1
Wisła Puławy - Podlasie Biała Podlaska 6 : 0
ŁKS Łagów - KSZO Ostrowiec Św 1 : 3
Stal Kraśnik - Wólczanka W. Pełkińska 1 : 1
KS Wiązownica - Jutrzenka Giebułtów 1 : 0
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce 1 : 2
Siarka Tarnobrzeg - Hetman Zamość 4 : 1
Lewart Lubartów - Chełmianka Chełm 0 : 2
Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica 1 : 1
2020-11-14 Cracovia II - Stal Stalowa Wola 0 : 3
Kolejka: 21
2020-11-21 Wisłoka Dębica - Lewart Lubartów 1 : 1
2020-11-21 Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg 4 : 2
2020-11-21 Hetman Zamość - Wisła Sandomierz 1 : 3
2020-11-21 Korona II Kielce - KS Wiązownica 3 : 4
2020-11-21 Jutrzenka Giebułtów - Stal Kraśnik 1 : 3
2020-11-21 Wólczanka W. Pełkińska - ŁKS Łagów 3 : 0
2020-11-21 KSZO Ostrowiec Św - Wisła Puławy 1 : 0
2020-11-21 Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa 1 : 2
2020-11-21 Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1
2020-11-21 Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ 2 : 1
Kolejka: 22
Korona II Kielce - Stal Kraśnik 0 : 0
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 1
KSZO Ostrowiec Św - Sokół Sieniawa 1 : 0
Wólczanka W. Pełkińska - Wisła Puławy 0 : 1
Jutrzenka Giebułtów - ŁKS Łagów 0 : 3
Hetman Zamość - KS Wiązownica 0 : 3
Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz 3 : 1
Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg 4 : 1
Podhale Nowy Targ - Lewart Lubartów 0 : 0
2020-11-27 Avia Świdnik - Cracovia II 1 : 1
Kolejka: 23
Siarka Tarnobrzeg - Lewart Lubartów 1 : 0
Wisła Sandomierz - Wisłoka Dębica 0 : 4
KS Wiązownica - Chełmianka Chełm 3 : 1
Stal Kraśnik - Hetman Zamość 4 : 0
ŁKS Łagów - Korona II Kielce 1 : 0
Wisła Puławy - Jutrzenka Giebułtów 3 : 0
Sokół Sieniawa - Wólczanka W. Pełkińska 3 : 2
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO Ostrowiec Św 2 : 1
Cracovia II - Podlasie Biała Podlaska 0 : 0
2021-03-07 Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik 1 : 0
Kolejka: 24
KSZO Ostrowiec Św - Cracovia II 1 : 2
Wólczanka W. Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 1
Jutrzenka Giebułtów - Sokół Sieniawa 0 : 2
Korona II Kielce - Wisła Puławy 0 : 4
Hetman Zamość - ŁKS Łagów 1 : 4
Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik 3 : 1
Wisłoka Dębica - KS Wiązownica 3 : 1
Lewart Lubartów - Wisła Sandomierz 0 : 1
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 1 : 1
2021-03-14 Podlasie Biała Podlaska - Stal Stalowa Wola 2 : 1
Kolejka: 25
Wisła Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg 0 : 1
KS Wiązownica - Lewart Lubartów 2 : 2
Stal Kraśnik - Wisłoka Dębica 2 : 0
ŁKS Łagów - Chełmianka Chełm 0 : 2
Wisła Puławy - Hetman Zamość 7 : 0
Sokół Sieniawa - Korona II Kielce 1 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Jutrzenka Giebułtów 3 : 2
Cracovia II - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 0
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ 1 : 2
2021-03-20 Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Św 1 : 2
Kolejka: 26
Korona II Kielce - Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 4
Hetman Zamość - Sokół Sieniawa 1 : 2
Chełmianka Chełm - Wisła Puławy 0 : 0
Wisłoka Dębica - ŁKS Łagów 0 : 0
Lewart Lubartów - Stal Kraśnik 0 : 0
Siarka Tarnobrzeg - KS Wiązownica 0 : 1
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 1 : 0
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 4 : 2
Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1 : 1
2021-03-27 Wólczanka W. Pełkińska - Stal Stalowa Wola 2 : 0
Kolejka: 27
KS Wiązownica - Wisła Sandomierz 2 : 2
Stal Kraśnik - Siarka Tarnobrzeg 0 : 0
ŁKS Łagów - Lewart Lubartów 2 : 2
Wisła Puławy - Wisłoka Dębica 4 : 0
Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm 0 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Hetman Zamość 7 : 0
Cracovia II - Korona II Kielce 2 : 0
Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Św 3 : 1
Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ 0 : 2
2021-04-03 Stal Stalowa Wola - Jutrzenka Giebułtów 2 : 0
Kolejka: 28
Hetman Zamość - Cracovia II 0 : 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 0
Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa 2 : 1
Lewart Lubartów - Wisła Puławy 0 : 2
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łagów 1 : 1
Wisła Sandomierz - Stal Kraśnik 1 : 0
Podhale Nowy Targ - KS Wiązownica 3 : 1
KSZO Ostrowiec Św - Podlasie Biała Podlaska 2 : 0
Wólczanka W. Pełkińska - Avia Świdnik 0 : 0
2021-04-10 Korona II Kielce - Stal Stalowa Wola 1 : 0
Kolejka: 29
Avia Świdnik - Jutrzenka Giebułtów 6 : 0
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 1 : 0
Stal Kraśnik - KS Wiązownica 1 : 2
ŁKS Łagów - Wisła Sandomierz 2 : 1
Sokół Sieniawa - Lewart Lubartów 0 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 2 : 6
Cracovia II - Chełmianka Chełm 1 : 2
2021-04-14 Stal Stalowa Wola - Hetman Zamość 5 : 0
KSZO Ostrowiec Św - Podhale Nowy Targ 0 : 1
Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka W. Pełkińska 1 : 0
Kolejka: 30
Wólczanka W. Pełkińska - KSZO Ostrowiec Św 2 : 1
Podhale Nowy Targ - Stal Kraśnik 1 : 1
Wisłoka Dębica - Cracovia II 3 : 1
Lewart Lubartów - Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0
Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 2 : 1
Wisła Sandomierz - Wisła Puławy 1 : 4
KS Wiązownica - ŁKS Łagów 0 : 2
Jutrzenka Giebułtów - Podlasie Biała Podlaska 2 : 4
Korona II Kielce - Avia Świdnik 0 : 3
2021-04-18 Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola 0 : 1
Kolejka: 31
ŁKS Łagów - Stal Kraśnik 1 : 1
Wisła Puławy - KS Wiązownica 1 : 0
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz 2 : 0
Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg 0 : 1
Wólczanka W. Pełkińska - Podhale Nowy Targ 0 : 1
2021-04-24 Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica 0 : 0
KSZO Ostrowiec Św - Jutrzenka Giebułtów 2 : 3
Podlasie Biała Podlaska - Korona II Kielce 3 : 0
Avia Świdnik - Hetman Zamość 7 : 0
Cracovia II - Lewart Lubartów 0 : 1
Kolejka: 32
Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 1
KS Wiązownica - Sokół Sieniawa 0 : 2
Stal Kraśnik - Wisła Puławy 1 : 1
Podhale Nowy Targ - ŁKS Łagów 2 : 1
2021-04-28 Lewart Lubartów - Stal Stalowa Wola 1 : 2
Cracovia II - Siarka Tarnobrzeg 0 : 0
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 3 : 2
Hetman Zamość - Podlasie Biała Podlaska 1 : 4
Korona II Kielce - KSZO Ostrowiec Św 0 : 3
Jutrzenka Giebułtów - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 2
Kolejka: 33
Wisła Puławy - ŁKS Łagów 3 : 1
Sokół Sieniawa - Stal Kraśnik 2 : 2
Orlęta Radzyń Podlaski - KS Wiązownica 4 : 0
Cracovia II - Wisła Sandomierz 6 : 2
2021-05-01 Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 4 : 0
Jutrzenka Giebułtów - Podhale Nowy Targ 1 : 2
Wólczanka W. Pełkińska - Korona II Kielce 1 : 3
KSZO Ostrowiec Św - Hetman Zamość 6 : 0
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 1 : 1
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 2 : 0
Kolejka: 34
Cracovia II - KS Wiązownica 4 : 1
Lewart Lubartów - Avia Świdnik 2 : 3
Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska 1 : 0
Chełmianka Chełm - KSZO Ostrowiec Św 2 : 0
Hetman Zamość - Wólczanka W. Pełkińska 3 : 3
Korona II Kielce - Jutrzenka Giebułtów 2 : 2
2021-05-09 Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola 0 : 3
2021-05-09 Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 3
Podhale Nowy Targ - Wisła Puławy 1 : 1
2021-05-09 ŁKS Łagów - Sokół Sieniawa 0 : 1
Kolejka: 35
Sokół Sieniawa - Wisła Puławy 0 : 1
Podlasie Biała Podlaska - Lewart Lubartów 0 : 1
Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów 1 : 0
Cracovia II - Stal Kraśnik 2 : 1
Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg 2 : 1
2021-05-15 Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica 2 : 2
Korona II Kielce - Podhale Nowy Targ 0 : 0
Jutrzenka Giebułtów - Hetman Zamość 5 : 3
Wólczanka W. Pełkińska - Chełmianka Chełm 1 : 1
KSZO Ostrowiec Św - Wisłoka Dębica 2 : 0
Kolejka: 36
ŁKS Łagów - Cracovia II 2 : 2
Wisła Puławy - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 1
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa 1 : 2
Hetman Zamość - Korona II Kielce 1 : 0
Chełmianka Chełm - Jutrzenka Giebułtów 1 : 0
Wisłoka Dębica - Wólczanka W. Pełkińska 4 : 1
Lewart Lubartów - KSZO Ostrowiec Św 1 : 1
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska 3 : 2
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik 0 : 1
2021-05-19 Stal Kraśnik - Stal Stalowa Wola 0 : 2
Kolejka: 37
KSZO Ostrowiec Św - Siarka Tarnobrzeg 1 : 0
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz 1 : 1
Avia Świdnik - KS Wiązownica 3 : 0
Cracovia II - Wisła Puławy 2 : 0
Wólczanka W. Pełkińska - Lewart Lubartów 3 : 0
Korona II Kielce - Chełmianka Chełm 0 : 1
Hetman Zamość - Podhale Nowy Targ 2 : 1
2021-05-22 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łagów 3 : 2
Jutrzenka Giebułtów - Wisłoka Dębica 2 : 8
Orlęta Radzyń Podlaski - Sokół Sieniawa 0 : 1
Kolejka: 38
Chełmianka Chełm - Hetman Zamość 4 : 0
Wisłoka Dębica - Korona II Kielce 1 : 1
Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1
Sokół Sieniawa - Cracovia II 0 : 2
Lewart Lubartów - Jutrzenka Giebułtów 1 : 2
Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka W. Pełkińska 3 : 1
Wisła Sandomierz - KSZO Ostrowiec Św 0 : 1
KS Wiązownica - Podlasie Biała Podlaska 0 : 2
Stal Kraśnik - Avia Świdnik 1 : 1
2021-05-30 Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 1 : 3
Kolejka: 39
Cracovia II - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0
Avia Świdnik - ŁKS Łagów 5 : 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 1 : 3
KSZO Ostrowiec Św - KS Wiązownica 0 : 1
Wólczanka W. Pełkińska - Wisła Sandomierz 2 : 0
Jutrzenka Giebułtów - Siarka Tarnobrzeg 0 : 1
Korona II Kielce - Lewart Lubartów 1 : 0
Hetman Zamość - Wisłoka Dębica 2 : 5
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ 4 : 1
2021-06-02 Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa 0 : 0
Kolejka: 40
Siarka Tarnobrzeg - Korona II Kielce 1 : 2
Lewart Lubartów - Hetman Zamość 4 : 1
Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm 3 : 1
Podhale Nowy Targ - Cracovia II 3 : 1
Wisła Sandomierz - Jutrzenka Giebułtów 1 : 0
KS Wiązownica - Wólczanka W. Pełkińska 3 : 3
Stal Kraśnik - KSZO Ostrowiec Św 1 : 2
ŁKS Łagów - Podlasie Biała Podlaska 3 : 0
Wisła Puławy - Avia Świdnik 1 : 0
2021-06-06 Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Stalowa Wola 4 : 3
Kolejka: 41
2021-06-12 Stal Stalowa Wola - Cracovia II 2 : 2

» Następny mecz

Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola

Podhale Nowy Targ             Stal Stalowa Wola
2021-06-20, godz. 17:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II

2 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 38 28-6-4 90
2 Stal Stalowa Wola 39 22-6-11 72
3 Sokół Sieniawa 38 21-9-8 72
4 Avia Świdnik 38 20-9-9 69
5 Chełmianka Chełm 38 20-7-11 67
6 Podhale Nowy Targ 38 18-10-10 64
7 Wisłoka Dębica 38 17-11-10 62
8 KSZO Ostrowiec Św 38 19-4-15 61
9 Wólczanka W. Pełkińska 38 16-8-14 56
10 Siarka Tarnobrzeg 38 16-8-14 56
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 ŁKS Łagów 38 14-9-15 51
13 Wisła Sandomierz 38 14-9-15 51
14 Lewart Lubartów 38 11-13-14 46
15 Podlasie Biała Podlaska 38 13-6-19 45
16 Orlęta Radzyń Podlaski 39 13-5-21 44
17 Stal Kraśnik 38 9-12-17 39
18 Korona II Kielce 38 11-6-21 39
19 KS Wiązownica 38 10-8-20 38
20 Jutrzenka Giebułtów 38 7-7-24 28
21 Hetman Zamość 38 3-6-29 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Stal Kraśnik 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-06-20 Podhale Nowy Targ - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2540) » 1938fc (1504)
» Edek38 (1262) » Vielitz44 (1252)
» Filip kacper k. (1161) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (803) » Rafix (768)
» Kamilosss (558) » Misio (508)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 816 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 39 588 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 328 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 30 339 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.02538
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |