Fotograf Stalowa Wola
Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.
» Terminarz
Kolejka: 1 | ||||||
2023-07-22 | GKS Jastrzębie | - | Stal Stalowa Wola | 0 : 0 | ||
2023-07-23 | Wisła Puławy | - | Chojniczanka Chojnice | 1 : 0 | ||
Hutnik Kraków | - | Skra Częstochowa | 3 : 0 | |||
Olimpia Elbląg | - | Lech II Poznań | 2 : 2 | |||
Stomil Olsztyn | - | Zagłębie Lubin II | 1 : 2 | |||
Pogoń Siedlce | - | ŁKS Łódź II | 1 : 1 | |||
Olimpia Grudziądz | - | Sandecja Nowy Sącz | 3 : 1 | |||
Kotwica Kołobrzeg | - | Polonia Bytom | 0 : 1 | |||
KKS 1925 Kalisz | - | Radunia Stężyca | 0 : 1 | |||
Kolejka: 2 | ||||||
2023-07-29 | Pogoń Siedlce | - | Stal Stalowa Wola | 2 : 0 | ||
2023-07-29 | Chojniczanka Chojnice | - | Lech II Poznań | 1 : 0 | ||
2023-07-29 | Kotwica Kołobrzeg | - | Olimpia Elbląg | 2 : 0 | ||
2023-07-29 | Olimpia Grudziądz | - | Polonia Bytom | 1 : 0 | ||
2023-07-29 | Skra Częstochowa | - | Sandecja Nowy Sącz | 1 : 0 | ||
2023-07-29 | Radunia Stężyca | - | Hutnik Kraków | 1 : 1 | ||
2023-07-29 | Zagłębie Lubin II | - | KKS 1925 Kalisz | 0 : 0 | ||
2023-07-29 | GKS Jastrzębie | - | Stomil Olsztyn | 1 : 2 | ||
2023-07-29 | Wisła Puławy | - | ŁKS Łódź II | 3 : 1 | ||
Kolejka: 3 | ||||||
2023-08-05 | ŁKS Łódź II | - | Chojniczanka Chojnice | 3 : 2 | ||
2023-08-05 | Stomil Olsztyn | - | Pogoń Siedlce | 0 : 0 | ||
2023-08-05 | KKS 1925 Kalisz | - | GKS Jastrzębie | 3 : 1 | ||
2023-08-05 | Hutnik Kraków | - | Zagłębie Lubin II | 1 : 1 | ||
2023-08-05 | Sandecja Nowy Sącz | - | Radunia Stężyca | 1 : 1 | ||
2023-08-05 | Polonia Bytom | - | Skra Częstochowa | 0 : 1 | ||
2023-08-05 | Olimpia Elbląg | - | Olimpia Grudziądz | 1 : 0 | ||
2023-08-05 | Lech II Poznań | - | Kotwica Kołobrzeg | 1 : 5 | ||
2023-08-06 | Wisła Puławy | - | Stal Stalowa Wola | 1 : 1 | ||
Kolejka: 4 | ||||||
2023-08-13 | ŁKS Łódź II | - | Stal Stalowa Wola | 3 : 0 | ||
2023-08-12 | Chojniczanka Chojnice | - | Kotwica Kołobrzeg | 1 : 1 | ||
2023-08-12 | Olimpia Grudziądz | - | Lech II Poznań | 1 : 2 | ||
2023-08-12 | Skra Częstochowa | - | Olimpia Elbląg | 1 : 2 | ||
2023-08-12 | Radunia Stężyca | - | Polonia Bytom | 1 : 1 | ||
2023-08-12 | Zagłębie Lubin II | - | Sandecja Nowy Sącz | 2 : 1 | ||
2023-08-12 | GKS Jastrzębie | - | Hutnik Kraków | 1 : 0 | ||
2023-08-12 | Pogoń Siedlce | - | KKS 1925 Kalisz | 0 : 2 | ||
2023-08-12 | Wisła Puławy | - | Stomil Olsztyn | 2 : 1 | ||
Kolejka: 5 | ||||||
2023-08-19 | Stal Stalowa Wola | - | Chojniczanka Chojnice | 5 : 2 | ||
2023-08-19 | Stomil Olsztyn | - | ŁKS Łódź II | 0 : 1 | ||
2023-08-19 | KKS 1925 Kalisz | - | Wisła Puławy | 1 : 0 | ||
2023-08-19 | Hutnik Kraków | - | Pogoń Siedlce | 1 : 1 | ||
2023-08-19 | Sandecja Nowy Sącz | - | GKS Jastrzębie | 0 : 0 | ||
2023-08-19 | Polonia Bytom | - | Zagłębie Lubin II | 0 : 3 | ||
2023-08-19 | Olimpia Elbląg | - | Radunia Stężyca | 0 : 1 | ||
2023-08-19 | Lech II Poznań | - | Skra Częstochowa | 1 : 1 | ||
2023-08-19 | Kotwica Kołobrzeg | - | Olimpia Grudziądz | 1 : 2 | ||
Kolejka: 6 | ||||||
2023-08-26 | Stal Stalowa Wola | - | Stomil Olsztyn | 0 : 1 | ||
2023-08-26 | Chojniczanka Chojnice | - | Olimpia Grudziądz | 1 : 1 | ||
2023-08-26 | Skra Częstochowa | - | Kotwica Kołobrzeg | 1 : 0 | ||
2023-08-26 | Radunia Stężyca | - | Lech II Poznań | 1 : 0 | ||
2023-08-26 | Zagłębie Lubin II | - | Olimpia Elbląg | 2 : 1 | ||
2023-08-26 | GKS Jastrzębie | - | Polonia Bytom | 4 : 2 | ||
2023-08-26 | Pogoń Siedlce | - | Sandecja Nowy Sącz | 3 : 0 | ||
2023-08-26 | Wisła Puławy | - | Hutnik Kraków | 0 : 1 | ||
2023-08-26 | ŁKS Łódź II | - | KKS 1925 Kalisz | 3 : 0 | ||
Kolejka: 7 | ||||||
2023-09-02 | KKS 1925 Kalisz | - | Stal Stalowa Wola | 1 : 0 | ||
2023-09-02 | Stomil Olsztyn | - | Chojniczanka Chojnice | 2 : 1 | ||
2023-09-02 | Hutnik Kraków | - | ŁKS Łódź II | 4 : 1 | ||
2023-09-02 | Sandecja Nowy Sącz | - | Wisła Puławy | 1 : 2 | ||
2023-09-02 | Polonia Bytom | - | Pogoń Siedlce | 1 : 1 | ||
2023-09-02 | Olimpia Elbląg | - | GKS Jastrzębie | 2 : 1 | ||
2023-09-02 | Lech II Poznań | - | Zagłębie Lubin II | 2 : 1 | ||
2023-09-02 | Kotwica Kołobrzeg | - | Radunia Stężyca | 1 : 1 | ||
2023-09-02 | Olimpia Grudziądz | - | Skra Częstochowa | 0 : 0 | ||
Kolejka: 8 | ||||||
2023-09-10 | Stal Stalowa Wola | - | Hutnik Kraków | 2 : 1 | ||
2023-09-09 | Chojniczanka Chojnice | - | Skra Częstochowa | 0 : 0 | ||
2023-09-09 | Radunia Stężyca | - | Olimpia Grudziądz | 5 : 1 | ||
2023-09-09 | Zagłębie Lubin II | - | Kotwica Kołobrzeg | 2 : 3 | ||
2023-09-09 | GKS Jastrzębie | - | Lech II Poznań | 0 : 2 | ||
2023-09-09 | Pogoń Siedlce | - | Olimpia Elbląg | 0 : 1 | ||
2023-09-09 | Wisła Puławy | - | Polonia Bytom | 0 : 0 | ||
2023-09-09 | ŁKS Łódź II | - | Sandecja Nowy Sącz | 1 : 0 | ||
2023-09-09 | Stomil Olsztyn | - | KKS 1925 Kalisz | 0 : 3 | ||
Kolejka: 9 | ||||||
2023-09-16 | Sandecja Nowy Sącz | - | Stal Stalowa Wola | 2 : 0 | ||
2023-09-16 | KKS 1925 Kalisz | - | Chojniczanka Chojnice | 0 : 1 | ||
2023-09-16 | Hutnik Kraków | - | Stomil Olsztyn | 2 : 1 | ||
2023-09-16 | Polonia Bytom | - | ŁKS Łódź II | 2 : 1 | ||
2023-09-16 | Olimpia Elbląg | - | Wisła Puławy | 3 : 2 | ||
2023-09-16 | Lech II Poznań | - | Pogoń Siedlce | 0 : 4 | ||
2023-09-16 | Kotwica Kołobrzeg | - | GKS Jastrzębie | 2 : 0 | ||
2023-09-16 | Olimpia Grudziądz | - | Zagłębie Lubin II | 0 : 2 | ||
2023-09-16 | Skra Częstochowa | - | Radunia Stężyca | 1 : 1 | ||
Kolejka: 10 | ||||||
2023-09-24 | Stal Stalowa Wola | - | Polonia Bytom | 1 : 0 | ||
2023-09-23 | Chojniczanka Chojnice | - | Radunia Stężyca | 5 : 1 | ||
2023-09-23 | Zagłębie Lubin II | - | Skra Częstochowa | 0 : 2 | ||
2023-09-23 | GKS Jastrzębie | - | Olimpia Grudziądz | 3 : 2 | ||
2023-09-23 | Pogoń Siedlce | - | Kotwica Kołobrzeg | 3 : 3 | ||
2023-09-23 | Wisła Puławy | - | Lech II Poznań | 2 : 2 | ||
2023-09-23 | ŁKS Łódź II | - | Olimpia Elbląg | 1 : 1 | ||
2023-09-23 | Stomil Olsztyn | - | Sandecja Nowy Sącz | 1 : 0 | ||
2023-09-23 | KKS 1925 Kalisz | - | Hutnik Kraków | 3 : 0 | ||
Kolejka: 11 | ||||||
2023-09-30 | Olimpia Elbląg | - | Stal Stalowa Wola | 0 : 0 | ||
2023-09-30 | Hutnik Kraków | - | Chojniczanka Chojnice | 0 : 2 | ||
2023-09-30 | Sandecja Nowy Sącz | - | KKS 1925 Kalisz | 0 : 2 | ||
2023-09-30 | Polonia Bytom | - | Stomil Olsztyn | 4 : 3 | ||
2023-09-30 | Lech II Poznań | - | ŁKS Łódź II | 0 : 3 | ||
2023-09-30 | Kotwica Kołobrzeg | - | Wisła Puławy | 3 : 2 | ||
2023-09-30 | Olimpia Grudziądz | - | Pogoń Siedlce | 2 : 3 | ||
2023-09-30 | Skra Częstochowa | - | GKS Jastrzębie | 0 : 0 | ||
2023-09-30 | Radunia Stężyca | - | Zagłębie Lubin II | 3 : 0 | ||
Kolejka: 12 | ||||||
2023-10-06 | Stal Stalowa Wola | - | Lech II Poznań | 3 : 1 | ||
2023-10-06 | GKS Jastrzębie | - | Radunia Stężyca | 1 : 1 | ||
2023-10-06 | ŁKS Łódź II | - | Kotwica Kołobrzeg | 2 : 3 | ||
2023-10-06 | Hutnik Kraków | - | Sandecja Nowy Sącz | 1 : 2 | ||
2023-10-06 | Chojniczanka Chojnice | - | Zagłębie Lubin II | 2 : 1 | ||
2023-10-06 | Pogoń Siedlce | - | Skra Częstochowa | 2 : 1 | ||
2023-10-06 | Wisła Puławy | - | Olimpia Grudziądz | 3 : 1 | ||
2023-10-06 | Stomil Olsztyn | - | Olimpia Elbląg | 1 : 1 | ||
2023-10-06 | KKS 1925 Kalisz | - | Polonia Bytom | 0 : 0 | ||
Kolejka: 13 | ||||||
2023-10-18 | Kotwica Kołobrzeg | - | Stal Stalowa Wola | 1 : 0 | ||
2023-10-18 | Sandecja Nowy Sącz | - | Chojniczanka Chojnice | 1 : 1 | ||
2023-10-18 | Polonia Bytom | - | Hutnik Kraków | 0 : 1 | ||
2023-10-18 | Olimpia Elbląg | - | KKS 1925 Kalisz | 0 : 0 | ||
2023-10-18 | Lech II Poznań | - | Stomil Olsztyn | 1 : 0 | ||
2023-10-18 | Olimpia Grudziądz | - | ŁKS Łódź II | 1 : 1 | ||
2023-10-18 | Skra Częstochowa | - | Wisła Puławy | 4 : 1 | ||
2023-10-18 | Radunia Stężyca | - | Pogoń Siedlce | 1 : 2 | ||
2023-10-18 | Zagłębie Lubin II | - | GKS Jastrzębie | 1 : 1 | ||
Kolejka: 14 | ||||||
2023-10-22 | Stal Stalowa Wola | - | Olimpia Grudziądz | 2 : 0 | ||
2023-10-22 | Chojniczanka Chojnice | - | GKS Jastrzębie | 1 : 0 | ||
2023-10-22 | Pogoń Siedlce | - | Zagłębie Lubin II | 2 : 1 | ||
2023-10-22 | Wisła Puławy | - | Radunia Stężyca | 0 : 1 | ||
2023-10-22 | ŁKS Łódź II | - | Skra Częstochowa | 1 : 3 | ||
2023-10-22 | Stomil Olsztyn | - | Kotwica Kołobrzeg | 2 : 1 | ||
2023-10-22 | KKS 1925 Kalisz | - | Lech II Poznań | 2 : 1 | ||
2023-10-22 | Hutnik Kraków | - | Olimpia Elbląg | 1 : 0 | ||
2023-10-22 | Sandecja Nowy Sącz | - | Polonia Bytom | 3 : 2 | ||
Kolejka: 15 | ||||||
2023-10-27 | Skra Częstochowa | - | Stal Stalowa Wola | 1 : 2 | ||
2023-10-27 | Polonia Bytom | - | Chojniczanka Chojnice | 1 : 1 | ||
2023-10-27 | Olimpia Elbląg | - | Sandecja Nowy Sącz | 4 : 1 | ||
2023-10-27 | Lech II Poznań | - | Hutnik Kraków | 4 : 3 | ||
2023-10-27 | Kotwica Kołobrzeg | - | KKS 1925 Kalisz | 2 : 1 | ||
2023-10-27 | Olimpia Grudziądz | - | Stomil Olsztyn | 3 : 0 | ||
2023-10-27 | Radunia Stężyca | - | ŁKS Łódź II | 0 : 0 | ||
2023-10-27 | GKS Jastrzębie | - | Pogoń Siedlce | 2 : 1 | ||
2023-10-27 | Wisła Puławy | - | Zagłębie Lubin II | 3 : 3 | ||
Kolejka: 16 | ||||||
2023-11-05 | Stal Stalowa Wola | - | Radunia Stężyca | 1 : 2 | ||
2023-11-05 | Chojniczanka Chojnice | - | Pogoń Siedlce | 1 : 2 | ||
2023-11-05 | Wisła Puławy | - | GKS Jastrzębie | 2 : 2 | ||
2023-11-05 | ŁKS Łódź II | - | Zagłębie Lubin II | 2 : 1 | ||
2023-11-05 | Stomil Olsztyn | - | Skra Częstochowa | 2 : 1 | ||
2023-11-05 | KKS 1925 Kalisz | - | Olimpia Grudziądz | 2 : 2 | ||
2023-11-05 | Hutnik Kraków | - | Kotwica Kołobrzeg | 3 : 5 | ||
2023-11-05 | Sandecja Nowy Sącz | - | Lech II Poznań | 0 : 0 | ||
2023-11-05 | Polonia Bytom | - | Olimpia Elbląg | 2 : 1 | ||
Kolejka: 17 | ||||||
2023-11-12 | Zagłębie Lubin II | - | Stal Stalowa Wola | 4 : 0 | ||
2023-11-12 | Olimpia Elbląg | - | Chojniczanka Chojnice | 2 : 1 | ||
2023-11-12 | Lech II Poznań | - | Polonia Bytom | 1 : 0 | ||
2023-11-12 | Kotwica Kołobrzeg | - | Sandecja Nowy Sącz | 2 : 1 | ||
2023-11-12 | Olimpia Grudziądz | - | Hutnik Kraków | 0 : 2 | ||
2023-11-12 | Skra Częstochowa | - | KKS 1925 Kalisz | 4 : 1 | ||
2023-11-12 | Radunia Stężyca | - | Stomil Olsztyn | 1 : 0 | ||
2023-11-12 | GKS Jastrzębie | - | ŁKS Łódź II | 3 : 2 | ||
2023-11-12 | Pogoń Siedlce | - | Wisła Puławy | 2 : 2 | ||
Kolejka: 18 | ||||||
2023-11-18 | Stal Stalowa Wola | - | GKS Jastrzębie | 3 : 1 | ||
2023-11-18 | ŁKS Łódź II | - | Pogoń Siedlce | 1 : 2 | ||
2023-11-18 | Sandecja Nowy Sącz | - | Olimpia Grudziądz | 1 : 0 | ||
2023-11-18 | Polonia Bytom | - | Kotwica Kołobrzeg | 3 : 3 | ||
2023-11-18 | Chojniczanka Chojnice | - | Wisła Puławy | 1 : 1 | ||
2023-11-18 | Zagłębie Lubin II | - | Stomil Olsztyn | 2 : 1 | ||
2023-11-18 | Radunia Stężyca | - | KKS 1925 Kalisz | 1 : 4 | ||
2023-11-18 | Skra Częstochowa | - | Hutnik Kraków | 1 : 2 | ||
2023-11-18 | Lech II Poznań | - | Olimpia Elbląg | 2 : 1 | ||
Kolejka: 19 | ||||||
2023-11-25 | Stal Stalowa Wola | - | Pogoń Siedlce | 2 : 1 | ||
2023-11-25 | Lech II Poznań | - | Chojniczanka Chojnice | 1 : 2 | ||
2023-11-25 | Olimpia Elbląg | - | Kotwica Kołobrzeg | 2 : 3 | ||
2023-11-25 | Polonia Bytom | - | Olimpia Grudziądz | 2 : 1 | ||
2023-11-25 | Sandecja Nowy Sącz | - | Skra Częstochowa | 2 : 2 | ||
2023-11-25 | Hutnik Kraków | - | Radunia Stężyca | 3 : 1 | ||
2023-11-25 | KKS 1925 Kalisz | - | Zagłębie Lubin II | 3 : 1 | ||
2023-11-25 | Stomil Olsztyn | - | GKS Jastrzębie | 2 : 0 | ||
2023-11-25 | ŁKS Łódź II | - | Wisła Puławy | 2 : 1 | ||
Kolejka: 20 | ||||||
2024-03-20 | Stal Stalowa Wola | - | Wisła Puławy | -:- | ||
2023-12-03 | Sandecja Nowy Sącz | - | Radunia Stężyca | 2 : 1 | ||
2023-12-03 | Polonia Bytom | - | Skra Częstochowa | 2 : 2 | ||
2023-12-03 | Chojniczanka Chojnice | - | ŁKS Łódź II | 3 : 2 | ||
2023-12-03 | GKS Jastrzębie | - | KKS 1925 Kalisz | 1 : 1 | ||
2023-12-03 | Zagłębie Lubin II | - | Hutnik Kraków | 2 : 0 | ||
2023-12-03 | Olimpia Grudziądz | - | Olimpia Elbląg | 3 : 0 | ||
2023-12-03 | Kotwica Kołobrzeg | - | Lech II Poznań | 1 : 2 | ||
2023-12-03 | Pogoń Siedlce | - | Stomil Olsztyn | 1 : 0 | ||
Kolejka: 21 | ||||||
2024-02-23 | Stal Stalowa Wola | - | ŁKS Łódź II | 1 : 0 | ||
2024-02-24 | Kotwica Kołobrzeg | - | Chojniczanka Chojnice | 3 : 0 | ||
2024-02-24 | Lech II Poznań | - | Olimpia Grudziądz | 0 : 0 | ||
2024-02-24 | Olimpia Elbląg | - | Skra Częstochowa | 2 : 1 | ||
2024-02-24 | Polonia Bytom | - | Radunia Stężyca | 2 : 1 | ||
2024-02-24 | Sandecja Nowy Sącz | - | Zagłębie Lubin II | 1 : 1 | ||
2024-02-24 | Hutnik Kraków | - | GKS Jastrzębie | 1 : 1 | ||
2024-02-24 | KKS 1925 Kalisz | - | Pogoń Siedlce | 5 : 1 | ||
2024-02-24 | Stomil Olsztyn | - | Wisła Puławy | 1 : 1 | ||
Kolejka: 22 | ||||||
2024-03-03 | Chojniczanka Chojnice | - | Stal Stalowa Wola | 1 : 1 | ||
2024-03-03 | Sandecja Nowy Sącz | - | GKS Jastrzębie | 1 : 3 | ||
2024-03-03 | Polonia Bytom | - | Zagłębie Lubin II | 3 : 1 | ||
2024-03-03 | ŁKS Łódź II | - | Stomil Olsztyn | 2 : 0 | ||
2024-03-03 | Wisła Puławy | - | KKS 1925 Kalisz | 1 : 1 | ||
2024-03-03 | Pogoń Siedlce | - | Hutnik Kraków | 1 : 1 | ||
2024-03-03 | Radunia Stężyca | - | Olimpia Elbląg | 1 : 1 | ||
2024-03-03 | Skra Częstochowa | - | Lech II Poznań | 0 : 2 | ||
2024-03-03 | Olimpia Grudziądz | - | Kotwica Kołobrzeg | 0 : 0 | ||
Kolejka: 23 | ||||||
2024-03-09 | Stomil Olsztyn | - | Stal Stalowa Wola | 0 : 1 | ||
2024-03-09 | Olimpia Grudziądz | - | Chojniczanka Chojnice | 0 : 1 | ||
2024-03-09 | Kotwica Kołobrzeg | - | Skra Częstochowa | 0 : 1 | ||
2024-03-09 | Lech II Poznań | - | Radunia Stężyca | 1 : 2 | ||
2024-03-09 | Olimpia Elbląg | - | Zagłębie Lubin II | 1 : 2 | ||
2024-03-09 | Polonia Bytom | - | GKS Jastrzębie | 0 : 0 | ||
2024-03-09 | Sandecja Nowy Sącz | - | Pogoń Siedlce | 2 : 3 | ||
2024-03-09 | Hutnik Kraków | - | Wisła Puławy | 1 : 1 | ||
2024-03-09 | KKS 1925 Kalisz | - | ŁKS Łódź II | 2 : 2 | ||
Kolejka: 24 | ||||||
2024-03-17 | Stal Stalowa Wola | - | KKS 1925 Kalisz | 0 : 1 | ||
2024-03-16 | Chojniczanka Chojnice | - | Stomil Olsztyn | 1 : 0 | ||
2024-03-16 | ŁKS Łódź II | - | Hutnik Kraków | -:- | ||
2024-03-16 | Wisła Puławy | - | Sandecja Nowy Sącz | 1 : 3 | ||
2024-03-16 | Pogoń Siedlce | - | Polonia Bytom | 3 : 3 | ||
2024-03-16 | GKS Jastrzębie | - | Olimpia Elbląg | 1 : 2 | ||
2024-03-16 | Zagłębie Lubin II | - | Lech II Poznań | 1 : 1 | ||
2024-03-16 | Radunia Stężyca | - | Kotwica Kołobrzeg | 1 : 1 | ||
2024-03-16 | Skra Częstochowa | - | Olimpia Grudziądz | 0 : 0 | ||
Kolejka: 25 | ||||||
2024-03-23 | Hutnik Kraków | - | Stal Stalowa Wola | -:- | ||
2024-03-23 | Pogoń Siedlce | - | Olimpia Elbląg | -:- | ||
2024-03-23 | Skra Częstochowa | - | Chojniczanka Chojnice | -:- | ||
2024-03-23 | Olimpia Grudziądz | - | Radunia Stężyca | -:- | ||
2024-03-23 | Kotwica Kołobrzeg | - | Zagłębie Lubin II | -:- | ||
2024-03-23 | Lech II Poznań | - | GKS Jastrzębie | -:- | ||
2024-03-23 | Polonia Bytom | - | Wisła Puławy | -:- | ||
2024-03-23 | Sandecja Nowy Sącz | - | ŁKS Łódź II | -:- | ||
2024-03-23 | KKS 1925 Kalisz | - | Stomil Olsztyn | -:- | ||
Kolejka: 26 | ||||||
2024-03-28 | Stal Stalowa Wola | - | Sandecja Nowy Sącz | -:- | ||
2024-03-30 | Chojniczanka Chojnice | - | KKS 1925 Kalisz | -:- | ||
2024-03-30 | Stomil Olsztyn | - | Hutnik Kraków | -:- | ||
2024-03-30 | ŁKS Łódź II | - | Polonia Bytom | -:- | ||
2024-03-30 | Wisła Puławy | - | Olimpia Elbląg | -:- | ||
2024-03-30 | Pogoń Siedlce | - | Lech II Poznań | -:- | ||
2024-03-30 | GKS Jastrzębie | - | Kotwica Kołobrzeg | -:- | ||
2024-03-30 | Zagłębie Lubin II | - | Olimpia Grudziądz | -:- | ||
2024-03-30 | Radunia Stężyca | - | Skra Częstochowa | -:- | ||
Kolejka: 27 | ||||||
2024-04-06 | Polonia Bytom | - | Stal Stalowa Wola | -:- |
» Tabela
lp. | KLUB | M | Z-R-P | PKT |
1 | KKS 1925 Kalisz | 24 | 12-7-5 | 43 |
2 | Kotwica Kołobrzeg | 24 | 12-6-6 | 42 |
3 | Pogoń Siedlce | 24 | 11-8-5 | 41 |
4 | Chojniczanka Chojnice | 24 | 10-7-7 | 37 |
5 | Radunia Stężyca | 24 | 9-9-6 | 36 |
6 | Stal Stalowa Wola | 23 | 10-4-9 | 34 |
7 | Zagłębie Lubin II | 24 | 9-6-9 | 33 |
8 | Hutnik Kraków | 23 | 9-6-8 | 33 |
9 | Olimpia Elbląg | 24 | 9-6-9 | 33 |
10 | Lech II Poznań | 24 | 9-6-9 | 33 |
11 | ŁKS Łódź II | 23 | 9-5-9 | 32 |
12 | Skra Częstochowa | 24 | 8-8-8 | 32 |
13 | Polonia Bytom | 24 | 7-9-8 | 30 |
14 | GKS Jastrzębie | 24 | 6-9-9 | 27 |
15 | Wisła Puławy | 23 | 5-10-8 | 25 |
16 | Sandecja Nowy Sącz | 24 | 6-6-12 | 24 |
17 | Stomil Olsztyn | 24 | 7-3-14 | 24 |
18 | Olimpia Grudziądz | 24 | 5-7-12 | 22 |
StalowkaTV na FB
» Statystyki wyjazdowe
Odległość: | Kibiców: | |
GKS Jastrzębie | 0 km | 0 |
Pogoń Siedlce | 0 km | 0 |
Wisła Puławy | 0 km | 0 |
ŁKS Łódź II | 0 km | 0 |
KKS 1925 Kalisz | 0 km | 0 |
Sandecja Nowy Sącz | 0 km | 0 |
Olimpia Elbląg | 0 km | 0 |
Kotwica Kołobrzeg | 0 km | 0 |
Skra Częstochowa | 0 km | 0 |
Zagłębie Lubin II | 0 km | 0 |
Chojniczanka Chojnice | 0 km | 0 |
Stomil Olsztyn | 0 km | 0 |
» więcej statystyk
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie | (3418) | » 1938fc | (1579) |
» Vielitz44 | (1397) | » Filip kacper k. | (1286) |
» Edek38 | (1263) | » Fanatyk38 | (992) |
» Kamil | (849) | » Rafix | (768) |
» Misio | (722) | » Adams | (671) |
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy