Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyniki

Sezon:
Drużyna:

Kolejka: 1
2021-08-08 Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola 0 : 1
2021-08-08 Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 4
2021-08-08 Korona Rzeszów - Wisła Sandomierz 5 : 0
2021-08-08 Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska 1 : 1
2021-08-08 Wólczanka W. Pełkińska - Podhale Nowy Targ 1 : 2
2021-08-08 KSZO Ostrowiec Św - Chełmianka Chełm 1 : 1
2021-08-08 Czarni Połaniec - ŁKS Łagów 0 : 2
2021-08-08 Tomasovia - Cracovia II 2 : 5
Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica 3 : 0
Kolejka: 2
2021-08-14 Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 5 : 1
2021-08-14 Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia 1 : 0
2021-08-14 Cracovia II - Czarni Połaniec 1 : 1
2021-08-14 ŁKS Łagów - KSZO Ostrowiec Św 2 : 1
2021-08-14 Chełmianka Chełm - Wólczanka W. Pełkińska 3 : 1
2021-08-14 Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów 2 : 2
2021-08-14 Podlasie Biała Podlaska - Korona Rzeszów 0 : 2
2021-08-14 Wisła Sandomierz - Avia Świdnik 0 : 2
2021-08-14 Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola 5 : 2
Kolejka: 3
2021-08-18 Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1 : 1
2021-08-18 Korona Rzeszów - Podhale Nowy Targ 2 : 2
2021-08-18 Unia Tarnów - Chełmianka Chełm 2 : 2
2021-08-18 Wólczanka W. Pełkińska - ŁKS Łagów 0 : 4
2021-08-18 KSZO Ostrowiec Św - Cracovia II 0 : 1
2021-08-18 Czarni Połaniec - Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1
2021-08-18 Tomasovia - Siarka Tarnobrzeg 2 : 3
2021-08-18 Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica 2 : 2
2021-08-18 Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz 2 : 1
Kolejka: 4
2021-08-21 Sokół Sieniawa - Tomasovia 0 : 4
2021-08-21 Siarka Tarnobrzeg - Czarni Połaniec 3 : 1
2021-08-21 Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO Ostrowiec Św 0 : 0
2021-08-21 Cracovia II - Wólczanka W. Pełkińska 1 : 1
2021-08-21 ŁKS Łagów - Unia Tarnów 3 : 5
2021-08-21 Chełmianka Chełm - Korona Rzeszów 0 : 2
2021-08-21 Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 1 : 0
2021-08-21 Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz 6 : 2
2021-08-21 Podlasie Biała Podlaska - Stal Stalowa Wola 1 : 1
Kolejka: 5
2021-08-28 Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 2 : 0
2021-08-28 Avia Świdnik - Chełmianka Chełm 2 : 0
2021-08-28 Korona Rzeszów - ŁKS Łagów 0 : 3
2021-08-28 Unia Tarnów - Cracovia II 1 : 2
2021-08-28 Wólczanka W. Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 3
2021-08-28 Siarka Tarnobrzeg - KSZO Ostrowiec Św 1 : 0
2021-08-28 Czarni Połaniec - Sokół Sieniawa 3 : 2
2021-08-28 Tomasovia - Wisłoka Dębica 2 : 2
2021-08-28 Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ 2 : 0
Kolejka: 6
2021-09-04 Tomasovia - Czarni Połaniec 1 : 2
2021-09-04 Sokół Sieniawa - KSZO Ostrowiec Św 0 : 3
2021-09-04 Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka W. Pełkińska 3 : 0
2021-09-04 Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów 0 : 2
2021-09-04 Cracovia II - Korona Rzeszów 3 : 1
2021-09-04 ŁKS Łagów - Avia Świdnik 2 : 0
2021-09-04 Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 5 : 2
2021-09-04 Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska 1 : 1
2021-09-04 Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola 2 : 0
Kolejka: 7
2021-09-08 Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ 1 : 1
2021-09-08 Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm 0 : 2
2021-09-08 Avia Świdnik - Cracovia II 1 : 0
2021-09-08 Korona Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1
2021-09-08 Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg 2 : 2
2021-09-08 Wólczanka W. Pełkińska - Sokół Sieniawa 0 : 1
2021-09-08 KSZO Ostrowiec Św - Tomasovia 2 : 0
2021-09-08 Czarni Połaniec - Wisłoka Dębica 0 : 1
2021-09-08 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łagów 2 : 0
Kolejka: 8
2021-09-12 Czarni Połaniec - KSZO Ostrowiec Św 2 : 2
2021-09-12 Tomasovia - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 2
2021-09-12 Sokół Sieniawa - Unia Tarnów 1 : 0
2021-09-12 Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów 2 : 2
2021-09-12 Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 3 : 2
2021-09-12 ŁKS Łagów - Wisła Sandomierz 2 : 1
2021-09-12 Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska 2 : 2
2021-09-12 Wisłoka Dębica - Podhale Nowy Targ 2 : 6
2021-09-12 Cracovia II - Stal Stalowa Wola 4 : 0
Kolejka: 9
2021-09-18 Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm 1 : 5
2021-09-18 Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Łagów 1 : 0
2021-09-18 Wisła Sandomierz - Cracovia II 1 : 3
2021-09-18 Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg 2 : 2
2021-09-18 Korona Rzeszów - Sokół Sieniawa 1 : 0
2021-09-18 Unia Tarnów - Tomasovia 2 : 1
2021-09-18 Wólczanka W. Pełkińska - Czarni Połaniec 1 : 1
2021-09-18 KSZO Ostrowiec Św - Wisłoka Dębica 1 : 0
2021-09-18 Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 2
Kolejka: 10
2021-09-25 KSZO Ostrowiec Św - Wólczanka W. Pełkińska 1 : 3
2021-09-25 Czarni Połaniec - Unia Tarnów 2 : 1
2021-09-25 Tomasovia - Korona Rzeszów 2 : 2
2021-09-25 Sokół Sieniawa - Avia Świdnik 3 : 2
2021-09-25 Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 2 : 4
2021-09-25 Cracovia II - Podlasie Biała Podlaska 2 : 1
2021-09-25 ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ 2 : 2
2021-09-25 Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm 0 : 2
2021-09-25 Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 1 : 0
Kolejka: 11
2021-10-02 Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów 1 : 0
2021-10-02 Podhale Nowy Targ - Cracovia II 5 : 0
2021-10-02 Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 0
2021-10-02 Wisła Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg 3 : 2
2021-10-02 Avia Świdnik - Tomasovia 2 : 1
2021-10-02 Korona Rzeszów - Czarni Połaniec 1 : 3
2021-10-02 Unia Tarnów - KSZO Ostrowiec Św 1 : 1
2021-10-02 Wólczanka W. Pełkińska - Wisłoka Dębica 2 : 3
2021-10-02 Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa 5 : 2
Kolejka: 12
2021-10-10 Wólczanka W. Pełkińska - Unia Tarnów 0 : 3
2021-10-10 KSZO Ostrowiec Św - Korona Rzeszów 1 : 1
2021-10-10 Czarni Połaniec - Avia Świdnik 0 : 1
2021-10-10 Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz 0 : 0
2021-10-10 Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska 4 : 0
2021-10-10 Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ 0 : 1
2021-10-10 Cracovia II - Chełmianka Chełm 4 : 2
2021-10-10 Wisłoka Dębica - ŁKS Łagów 1 : 3
2021-10-10 Tomasovia - Stal Stalowa Wola 0 : 3
Kolejka: 13
2021-10-16 ŁKS Łagów - Cracovia II 1 : 1
2021-10-16 Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 2
2021-10-16 Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 1 : 0
2021-10-16 Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa 0 : 0
2021-10-16 Wisła Sandomierz - Tomasovia 0 : 0
2021-10-16 Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Św 1 : 2
2021-10-16 Korona Rzeszów - Wólczanka W. Pełkińska 1 : 0
2021-10-16 Unia Tarnów - Wisłoka Dębica 0 : 0
2021-10-16 Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec 3 : 0
Kolejka: 14
2021-10-23 Unia Tarnów - Korona Rzeszów 3 : 1
2021-10-23 Wólczanka W. Pełkińska - Avia Świdnik 0 : 3
2021-10-23 Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz 2 : 1
2021-10-23 Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 0 : 0
2021-10-23 Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ 1 : 0
2021-10-23 Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm 0 : 1
2021-10-23 Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów 4 : 1
2021-10-23 Wisłoka Dębica - Cracovia II 2 : 0
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola 0 : 1
Kolejka: 15
2021-10-30 Cracovia II - Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 1
2021-10-30 ŁKS Łagów - Siarka Tarnobrzeg 1 : 1
2021-10-30 Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa 2 : 1
2021-10-30 Podhale Nowy Targ - Tomasovia 4 : 1
2021-10-30 Podlasie Biała Podlaska - Czarni Połaniec 5 : 2
2021-10-30 Wisła Sandomierz - KSZO Ostrowiec Św 1 : 3
2021-10-30 Avia Świdnik - Unia Tarnów 1 : 1
2021-10-30 Korona Rzeszów - Wisłoka Dębica 2 : 3
2021-10-30 Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska 0 : 1
Kolejka: 16
2021-11-06 Korona Rzeszów - Avia Świdnik 0 : 3
2021-11-06 Wólczanka W. Pełkińska - Wisła Sandomierz 2 : 3
2021-11-06 KSZO Ostrowiec Św - Podlasie Biała Podlaska 3 : 1
2021-11-06 Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ 5 : 2
2021-11-06 Tomasovia - Chełmianka Chełm 1 : 1
2021-11-06 Sokół Sieniawa - ŁKS Łagów 0 : 1
2021-11-06 Siarka Tarnobrzeg - Cracovia II 1 : 0
2021-11-06 Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 4
2021-11-06 Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola 0 : 3
Kolejka: 17
2021-11-13 Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg 0 : 2
2021-11-13 Cracovia II - Sokół Sieniawa 3 : 0
2021-11-13 ŁKS Łagów - Tomasovia 1 : 0
2021-11-13 Chełmianka Chełm - Czarni Połaniec 4 : 0
2021-11-13 Podhale Nowy Targ - KSZO Ostrowiec Św 3 : 0
2021-11-13 Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka W. Pełkińska 3 : 0
2021-11-13 Wisła Sandomierz - Unia Tarnów 1 : 2
2021-11-13 Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 2 : 0
2021-11-13 Stal Stalowa Wola - Korona Rzeszów 3 : 1
Kolejka: 18
2021-11-20 Wisła Sandomierz - Korona Rzeszów 1 : 1
2021-11-20 Podlasie Biała Podlaska - Unia Tarnów 3 : 0
2021-11-20 Podhale Nowy Targ - Wólczanka W. Pełkińska 3 : 0
2021-11-20 Chełmianka Chełm - KSZO Ostrowiec Św 1 : 0
2021-11-20 ŁKS Łagów - Czarni Połaniec 3 : 0
2021-11-20 Cracovia II - Tomasovia 5 : 2
2021-11-20 Orlęta Radzyń Podlaski - Sokół Sieniawa 1 : 1
2021-11-20 Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg 0 : 0
2021-11-20 Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik 0 : 1
Kolejka: 19
2022-03-12 Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg 2 : 3
2022-03-12 Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2
2022-03-12 Korona Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 2 : 2
2022-03-12 KSZO Ostrowiec Św - ŁKS Łagów 0 : 1
2022-03-12 Wólczanka W. Pełkińska - Chełmianka Chełm 0 : 2
2022-03-12 Unia Tarnów - Podhale Nowy Targ 2 : 0
2022-03-12 Czarni Połaniec - Cracovia II 0 : 3
2022-03-12 Avia Świdnik - Wisła Sandomierz 2 : 2
2022-03-12 Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica 2 : 2
Kolejka: 20
2022-03-19 Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 2 : 1
2022-03-19 Orlęta Radzyń Podlaski - Czarni Połaniec 2 : 2
2022-03-19 Podhale Nowy Targ - Korona Rzeszów 5 : 0
2022-03-19 Cracovia II - KSZO Ostrowiec Św 0 : 0
2022-03-19 Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa 2 : 1
2022-03-19 ŁKS Łagów - Wólczanka W. Pełkińska 4 : 1
2022-03-19 Chełmianka Chełm - Unia Tarnów 0 : 1
2022-03-20 Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola 1 : 0
2022-03-19 Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia 3 : 0
Kolejka: 21
2022-03-26 Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska 0 : 1
2022-03-26 KSZO Ostrowiec Św - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 1
2022-03-26 Czarni Połaniec - Siarka Tarnobrzeg 1 : 1
2022-03-26 Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ 1 : 2
2022-03-26 Unia Tarnów - ŁKS Łagów 0 : 0
2022-03-26 Wólczanka W. Pełkińska - Cracovia II 1 : 1
2022-03-26 Korona Rzeszów - Chełmianka Chełm 1 : 3
2022-03-26 Tomasovia - Sokół Sieniawa 3 : 0
2022-03-26 Wisła Sandomierz - Wisłoka Dębica 0 : 1
Kolejka: 22
2022-04-02 Cracovia II - Unia Tarnów 1 : 0
2022-04-02 ŁKS Łagów - Korona Rzeszów 2 : 0
2022-04-02 Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz 1 : 2
2022-04-02 Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka W. Pełkińska 1 : 1
2022-04-02 Sokół Sieniawa - Czarni Połaniec 2 : 1
2022-04-02 KSZO Ostrowiec Św - Siarka Tarnobrzeg 1 : 0
2022-04-02 Wisłoka Dębica - Tomasovia 2 : 1
2022-04-02 Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 0 : 1
2022-04-02 Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola 0 : 0
Kolejka: 23
2022-04-09 Korona Rzeszów - Cracovia II 0 : 2
2022-04-09 Avia Świdnik - ŁKS Łagów 0 : 0
2022-04-09 Czarni Połaniec - Tomasovia 0 : 1
2022-04-09 KSZO Ostrowiec Św - Sokół Sieniawa 1 : 3
2022-04-09 Wólczanka W. Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg 1 : 2
2022-04-09 Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 3
2022-04-09 Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 0 : 1
2022-04-09 Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica 1 : 1
2022-04-09 Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm 0 : 1
Kolejka: 24
2022-04-16 Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska 1 : 0
2022-04-16 Tomasovia - KSZO Ostrowiec Św 0 : 1
2022-04-16 Sokół Sieniawa - Wólczanka W. Pełkińska 4 : 1
2022-04-16 Orlęta Radzyń Podlaski - Korona Rzeszów 4 : 2
2022-04-16 Cracovia II - Avia Świdnik 1 : 2
2022-04-16 Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów 5 : 1
2022-04-16 ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola 3 : 0
2022-04-16 Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz 4 : 3
2022-04-16 Wisłoka Dębica - Czarni Połaniec 3 : 1
Kolejka: 25
2022-04-23 Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów 0 : 2
2022-04-23 Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica 5 : 0
2022-04-23 Korona Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 0 : 3
2022-04-23 Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski 6 : 0
2022-04-23 KSZO Ostrowiec Św - Czarni Połaniec 2 : 1
2022-04-23 Unia Tarnów - Sokół Sieniawa 1 : 1
2022-04-23 Wólczanka W. Pełkińska - Tomasovia 3 : 2
2022-04-23 Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 0 : 1
2022-04-22 Stal Stalowa Wola - Cracovia II 0 : 2
Kolejka: 26
2022-04-27 Sokół Sieniawa - Korona Rzeszów 2 : 1
2022-04-27 ŁKS Łagów - Podlasie Biała Podlaska 1 : 1
2022-04-27 Cracovia II - Wisła Sandomierz 0 : 0
2022-04-27 Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik 0 : 1
2022-04-27 Tomasovia - Unia Tarnów 0 : 3
2022-04-27 Czarni Połaniec - Wólczanka W. Pełkińska 3 : 1
2022-04-27 Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Stalowa Wola 1 : 2
2022-04-27 Wisłoka Dębica - KSZO Ostrowiec Św 0 : 0
2022-04-27 Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ 1 : 1
Kolejka: 27
2022-04-30 Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II 0 : 6
2022-04-30 Korona Rzeszów - Tomasovia 1 : 2
2022-04-30 Podhale Nowy Targ - ŁKS Łagów 0 : 2
2022-04-30 Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica 0 : 0
2022-04-30 Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 3
2022-04-30 Avia Świdnik - Sokół Sieniawa 8 : 2
2022-04-30 Wólczanka W. Pełkińska - KSZO Ostrowiec Św 1 : 2
2022-04-30 Unia Tarnów - Czarni Połaniec 1 : 1
2022-04-30 Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 2 : 4
Kolejka: 28
2022-05-07 Wisłoka Dębica - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 1
2022-05-07 Tomasovia - Avia Świdnik 0 : 2
2022-05-07 Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 0 : 2
2022-05-07 Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz 1 : 0
2022-05-07 Czarni Połaniec - Korona Rzeszów 2 : 1
2022-05-07 KSZO Ostrowiec Św - Unia Tarnów 2 : 1
2022-05-07 ŁKS Łagów - Chełmianka Chełm 1 : 2
2022-05-07 Cracovia II - Podhale Nowy Targ 5 : 2
2022-05-08 Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola 0 : 0
Kolejka: 29
2022-05-14 Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 0
2022-05-14 Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa 1 : 1
2022-05-14 ŁKS Łagów - Wisłoka Dębica 4 : 1
2022-05-14 Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg 1 : 2
2022-05-14 Korona Rzeszów - KSZO Ostrowiec Św 2 : 2
2022-05-14 Chełmianka Chełm - Cracovia II 2 : 1
2022-05-14 Avia Świdnik - Czarni Połaniec 1 : 0
2022-05-14 Unia Tarnów - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 1
2022-05-14 Stal Stalowa Wola - Tomasovia 3 : 1
Kolejka: 30
2022-05-21 Cracovia II - ŁKS Łagów 0 : 1
2022-05-21 Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm 1 : 0
2022-05-21 Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ 2 : 0
2022-05-21 Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska 2 : 0
2022-05-21 KSZO Ostrowiec Św - Avia Świdnik 0 : 1
2022-05-21 Wólczanka W. Pełkińska - Korona Rzeszów 0 : 2
2022-05-21 Wisłoka Dębica - Unia Tarnów 1 : 1
2022-05-21 Tomasovia - Wisła Sandomierz 1 : 2
2022-05-21 Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola 1 : 0
Kolejka: 31
2022-05-28 Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa 0 : 0
2022-05-28 ŁKS Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 1
2022-05-28 Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec 3 : 4
2022-05-28 Korona Rzeszów - Unia Tarnów 2 : 1
2022-05-28 Avia Świdnik - Wólczanka W. Pełkińska 5 : 1
2022-05-28 Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 1 : 0
2022-05-28 Cracovia II - Wisłoka Dębica 1 : 1
2022-05-28 Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg 1 : 0
2022-05-28 Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Św 0 : 0
Kolejka: 32
2022-06-04 Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm 1 : 0
2022-06-04 Unia Tarnów - Avia Świdnik 3 : 2
2022-06-04 Tomasovia - Podhale Nowy Targ 1 : 3
2022-06-04 Wisłoka Dębica - Korona Rzeszów 2 : 1
2022-06-04 Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łagów 2 : 0
2022-06-04 Orlęta Radzyń Podlaski - Cracovia II 3 : 1
2022-06-04 KSZO Ostrowiec Św - Wisła Sandomierz 4 : 2
2022-06-04 Czarni Połaniec - Podlasie Biała Podlaska 3 : 2
2022-06-04 Wólczanka W. Pełkińska - Stal Stalowa Wola 0 : 1
Kolejka: 33
2022-06-11 Podhale Nowy Targ - Czarni Połaniec 2 : 2
2022-06-11 ŁKS Łagów - Sokół Sieniawa 3 : 0
2022-06-11 Wisła Sandomierz - Wólczanka W. Pełkińska 2 : 0
2022-06-11 Avia Świdnik - Korona Rzeszów 6 : 1
2022-06-11 Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Św 5 : 1
2022-06-11 Chełmianka Chełm - Tomasovia 4 : 1
2022-06-11 Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica 4 : 0
2022-06-11 Cracovia II - Siarka Tarnobrzeg 2 : 3
2022-06-11 Stal Stalowa Wola - Unia Tarnów 2 : 0
Kolejka: 34
2022-06-18 Sokół Sieniawa - Cracovia II 2 : 1
2022-06-18 Tomasovia - ŁKS Łagów 3 : 2
2022-06-18 Czarni Połaniec - Chełmianka Chełm 0 : 3
2022-06-18 KSZO Ostrowiec Św - Podhale Nowy Targ 2 : 1
2022-06-18 Wólczanka W. Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska 3 : 2
2022-06-18 Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 2 : 1
2022-06-18 Wisłoka Dębica - Avia Świdnik 1 : 2
2022-06-18 Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola 0 : 6
2022-06-18 Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3353) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1368) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 151 026 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 79 816 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 31 952 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 41 201 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.02374
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |